Доброго дня!

  Сьогодні хочу відповісти на питання тих, хто тільки хоче стати представником Ейвон. Або тих, хто мріє (або просто подумує) стати координатором (партнером) Ейвон.

Ейвон реєстрація новачка Україна онлайн!

 - Хто такий представник Ейвон

 - Що потрібно, щоб зареєструватися в Ейвон

 - Робота координатора Ейвон

 - Ейвон реєстрація новачка Україна онлайн

 - Ейвон каталог Україна подивитись онлайн, скачати

Хто такий представник Ейвон

mailservice  Представник компанії Ейвон — це людина, який зареєструвався в компанії Ейвон (отримав особистий рахунок, персональну сторінку, особисту он-лайн вітрину — свій інтернет — магазин). Зараз проходить безкоштовна реєстрація в Ейвон. Для представника Ейвон тут же відкривається можливість купувати продукцію компанії зі знижкою від 18 до 30 %, не платити за доставку замовлення, якщо він більше 450 гривень. Отримувати подарунки, приймати участь в різних змаганнях, які проводить компанія Ейвон.

  Тільки уявіть, дівчина з мого міста (маленького районного центру) пару років тому виграла автомобіль від компанії Ейвон, а я користуюся телефоном, який також виграла кілька років тому. Також представник може оплачувати замовлення протягом 10 днів з дати накладної (тобто, отримує кредит на товар, якщо оплатити вчасно — то безвідсотковий). Оплатити замовлення можна будь-яким зручним способом (через касу банку, через термінал, інтернет — портмоне зі своєї персональної сторінки або Приват 24).

zmini

  Рекомендую Приватбанк або банк Аваль, гроші доходять дуже швидко. Довго йдуть через Ощадбанку (краще платити раніше терміну). А ось через пошту взагалі платити не рекомендую. Гроші йдуть довше тижня. В моїй групі один представник оплатив через пошту (я бачила квитанцію), а от гроші загубилися і знайшлися тільки через кілька місяців! Просто в чеку не було зазначено, від кого платіж, просто в Ейвон... Так що будьте уважні.

  Ще представник бере участь у програмі для представників Президентський клуб (тут вважаються всі продажі за рік по балам — одна тисяча продажу — один бал, також бали за приріст продажів порівняно з минулим роком, бали за кількість років в клубі). Програма розрахована на рік. Починається з річною 11 кампанії і закінчується 10 -й кампанією наступного року. Я буквально на другий рік співпраці з компанією Ейвон увійшла в Президентський клуб.

  Спочатку зайняла рівень Срібло — і отримала магнітофон у подарунок! Потім отримала сендвичниці. На рівні Золото я вибрала подарунок пароварку. Також був набір шикарних рушників. А ось в інші роки я забирала продукцією Ейвон 🙂 За кількістю балів вибираємо подарунки. Найкращі 30 представників України щороку беруть участь у Національній Конференції Координаторів — Лідерів, де між ними розігрується автомобіль. Я була свідком цих розіграшів, всі проводиться по — чесному.

Що потрібно, щоб зареєструватися в Ейвон

becomerep  Що потрібно, щоб зареєструватися в Ейвон? По — перше, Ваше бажання працювати або купувати продукцію Ейвон зі знижкою. Також Вам треба вибрати хорошого координатора — наставника, адже від нього залежить Ваш успіх. Зателефонуйте, поспілкуйтеся з людиною, вислухайте інформацію, що він Вам дасть.

  Ні в якому разі не реєструйтеся на сайтах, де не написано навіть, чий він. Буквально сьогодні я реєструвала дівчину, яка відправила свої дані комусь ( вона сама не знає ...). Їй так ніхто і не передзвонив, не було смс про реєстрацію. Вона продиктувала мені дані, я все звірила і відправила — ось тепер людина зареєстрований в моїй групі. І такі випадки не поодинокі. Часто приходить смс про реєстрацію, а от що робити далі — чоловік не знає. І каталог ніхто йому не пропонує вислати, і не навчають ні чого ...

  Так що думайте, дорогі мої. Ваш майбутній наставник має право вимагати від Вас фото Вашого паспорта (адже він відповідає за Вашу реєстрацію). Якщо боїтеся відправити, зробіть все просто — на ксерокопії напишіть «Для реєстрації в Ейвон» і сміливо відправляйте фото по електронній пошті. Дані потрібні для правильного оформлення реєстрації. На пошті Ви будете отримувати замовлення на своє ім'я.

  У майбутньому, можливо, захочете працювати координатором компанії, то будете укладати офіційний договір і оформляти картку на зарплату в банку. Тому важливо провести реєстрацію правильно. У формі реєстрації нового представника координатор вказує такі дані: прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, серію і номер паспорта, дату його видачі, ідентифікаційний код, адреса прописки та адресу проживання, номер телефону, адресу електронної пошти. Якщо у Вас немає пошти, — не біда. Її завжди можна зробити на Яндексі або Укрнеті і додати на свою сторінку. На електронку представник отримує інформацію про навчаннях, участь у програмах, новини від компанії.

  Також різні корисні навчання можна подивитися на своїй сторінці в запису. Дуже рекомендую. Ви не тільки зможете краще вміти підбирати продукцію для себе і своїх клієнтів, але і завжди знаходити нових клієнтів, знати всі новинки моди, манікюру та макіяжу.

Робота координатора Ейвон

uverstart  А для тих, хто хоче дійсно заробляти гроші, хоче отримати більше можливостей, відкрити свій бізнес без стартового капіталу, є вакансія — Координатор (партнер) компанії Ейвон вся Україна. Чим же він займається? Основна робота координатора — пошук, навчання і розвиток представників та координаторів своєї структури. Як це робити, де шукати людей, як їх навчати? Ці питання задає собі кожен представник, який думає стати координатором. Я рекомендую не думати довго, а відразу подзвонити своєму координаторові, нехай все розповість.

Ейвон реєстрація новачка Україна онлайн

  Або ж зв'яжіться зі мною будь-яким зручним для Вас способом (через соцмережі або напишіть — зателефонуйте — мої дані вгорі сайту). Я буду рада співпраці з Вами. Скажу більше, я працюю тільки в інтернеті. У мене є своя система пошуку новачків, якої я ділюся зі своїми партнерами. Вже кілька років я вчуся працювати в інтернеті і результати моєї праці досить таки непогані.

  Чим хороша робота координатора, крім зарплати на картку кожні 3 тижні і подарунків? А тим, що в наш важкий час ми пропонуємо людям заробити реальні гроші. Дивіться самі, я працювала сидячи в декреті з новонародженою дитиною, будинки, без відриву від сім'ї. Декрет закінчився, і я звільнилася з роботи, де пропрацювала багато років. Тепер працюю тільки тут. Дуже люблю свою роботу. Мені подобається, коли люди мене дякують за те, що відкрила перед ними можливість заробити. Ось так. Приєднуйтесь до нас. У нас багато цікавого. Ми як велика дружна сім'я 🙂

Ейвон каталог Україна подивитись онлайн, скачати

Ейвон каталог Україна подивитись онлайн >>

Ейвон каталог скачати >>

  Ось така стаття вийшла сьогодні. Спасибі, що читаєте. Діліться з друзями, залишайте коментарі. Буду дуже вдячна.

  Спасибі, що Ви з нами. З вами була Наталя Ісаєва, автор блогу https://avon-natali.in.ua. До нових зустрічей на сторінках блогу!

Оценить этот пост