Доброго дня, дорогі читачі мого блогу!

Сьогодні для вас стаття на тему, яка цікавить багатьох — як стати представником Ейвон. Хочу у ній коротко описати суть роботи представника та координатора (партнера) компанії, а також розвіяти страхи та сумніви тих, хто дуже хоче зареєструватися, але чомусь ніяк не рішається.

А також всі каталоги, матеріали для успішної роботи в компанії, на блозі.

Стати представником в компанії Ейвон. Правильний вибір!

 - Хто такий представник компанії Ейвон

— Як зареєструватися

— Замовлення, як зібрати

— Робота координатора компанії

— Каталог Ейвон дивитись онлайн, скачати

Хто такий представник компанії Ейвон

avonreestraciyaПредставник компанії Ейвон — це людина, яка зареєстрована у компанії, має особистий рахунок (номер) та персональну сторінку (особистий робочий віртуальний кабінет). Для представника є певні пільги від Ейвон — знижка до 30%, відстрочка платежу до 10 днів.

Також постійно йдуть різні заохочуваьні програми. Наприклад, для новачка не тільки знижка 26 % на перше замовлення, а ще й аромат в подарунок. Правда, класно? Потім з першим замовленням приходить програма розвитку нового представника, де ще на наступні 4 кампанії (каталоги) розписані умови, за виконання яких новачок отримає подарунки.

Що ж за умови? Просто зберіть замовлення на суму від 600 гривень, вкажіть код і отримайте свій подарунок з наступним замовленням. Також є програма, яка розрахована на рік — Президентський клуб. Тут всі продажі за рік плюсуються, а також враховується приріст продажів в порівнянні з минулим роком і кількість років у клубі поспіль. І це ще не все. Тільки у нас в Ейвон є можливість працювати без передоплати з відстрочкою платежу до 10 днів, як я вже писала вище!

b05470764b8ericНам надається безвідсотковий кредит на продукцію (для новачка в розмірі 1850 гривень, при вчасній оплаті з 4 разу — 3700 гривень). Але замовлення потрібно вчасно оплачувати, бо вас просто компанія поставить на передоплату. Також з самого початку ви можете бути на передоплаті, якщо ви не надали своєму координатору свої документи (паспорт).

Як зареєструватися

Як стати представником Ейвон в Україні? Реєстрацію проводить тільки координатор — людина, яка спеціально навчена. Автоматичної реєстрації у нас немає по тій простій причині, що я описала — ми можемо працювати без передоплати і реєстрація повинна бути проведена правильно.

Для початку вам потрібно знайти собі координатора, який вас буде не тільки реєструвати, а й навчати. Дивіться, що це за людина. Бо буває, що зареєструють людину і що робити далі вона не знає. Якщо ви знайшли координатора через інтернет, то поспілкуйтеся з ним по телефону, задайте питанння, які вас цікавлять.

kak_sdaciiНе рекомендую відправляти реєстрацію на сайти, які належать невідомо кому. Спочатку поговоріть з майбутнім наставником, тоді реєструйтеся. Бо десь на 30 % від координатора залежить, чи ви будете розвиватися далі і будувати власний бізнес, чи закинете все з першого ж разу. А на інші 70 % ваш успіх залежить тільки від вас. Буде бажання працювати і отримувати достойну зарплату на картку — ви будете її отримувати. Не буде — нічого й не отримаєте. Все залежить від нас самих. Просто координатор зобов'язаний вам надати інформацію про всі можливості від компанії Ейвон. І не залежно, чи є у вас гроші на даний момент, чи ви працюєте, чи навчаєтеся, чи мама в декреті — ви зможете почати достойно заробляти.

Для реєстрації представником не потрібно зараз відсилати в Ейвон ксерокопії документів, як це було раніше. Просто координатор вносить в форму реєстрації ваші дані і відправляє в Ейвон. Через деякий час ви на телефон отримаєте смс про те, що зареєстровані. Далі потрібно створити обліковий запис (персональну сторінку). Я звичайно сама роблю своїм предствникам сторінки, а їм просто даю зсилку на вхід, рахунок та пароль, який при бажанні можна змінити.

Замовлення, як зібрати

612Як же зібрати замовлення? Все дуже легко ! Просто покажіть каталог людям, що вас оточують. Якщо його погортають мінімум 10-15 чоловік, то гарантую, що у вас збереться замовлення мінімум на 600 гривень, що й необхідно вам для отримання аромату в подарунок та знижки 26%. Навіть, якщо ви зареєструвалися просто для себе, спробуйте, покажіть каталог знайомим.

Можливо, ви й не плануєте будувати бізнес з Ейвон, але економія ще нікому не помішала. Ще й подарунки отримаєте! А ще скажу вам по секрету, що більшість успішних людей нашої компанії Ейвон реєструвалися, щоб купляти зі знижкою для себе. А потім їм презентували нашу Лідерську Модель, розповідали про можливості представника Avon і починалася робота, яка в багатьох ставала основною і улюбленою (наприклад, у мене).

Робота координатора компанії

Як же можна заробити з Ейвон? Можна на особистих замовленнях (те що я писала — робота представника). Але ніколи одна людина не зможе зробити те, що зробить команда. От з самого початку кожній людині, якій я розповідаю про можливості від Ейвон, я доношу до відома про можливість працювати координатором (можна, навіть, тільки в інтернеті, як я — всьому навчаю) і отримувати до 18 зарплат на рік, розмір яких визначає тільки та людина, яка працює.

686082973Робота координатора достойно оплачується. Є 2 форми співпраці — по цивільно — правовому договору (тут компанія сама платить податки) і по договору з приватним підприємцем (координатор реєструється приватним підприємцем і отримує зарплату в повному обсязі, але сам платить податки). Яку б форму співпраці ви не обрали, від компанії отримаєте достойну підтримку.

Для новачків протягом року діє програма Успішний старт, за виконання певних умов виплачуються чудові премії. Далі також постійно відчувається підтримка компанії, то подарунки можна заробити, то грошові премії та поїздки. Я протягом останніх років заробила кухонний комбайн, телефон, пароварку, пару сервізів, а також кожного року їду на грандіозне свято для координаторів — Національну Конференцію Лідерів, де найкращим координаторам вручають автомобілі, а між 30-ма найкращими представниками, яких також запрошують на це свято, розігрують автомобіль (прямо на сцені).

Також за виконання певних умов отримую премії, за які придбала неохідну техніку для дому (посудомийну машину, мультиварку) та меблі, а також ми з сім'єю любимо подорожувати.

Буду рада вас бачити в своїй команді. Навчу всьому, що сама вмію 🙂

Каталог Ейвон дивитись онлайн, скачати

Каталог Ейвон дивитись онлайн >>

Каталог Ейвон скачати >>

З вами була Наталя Ісаєва, автор блогу https://avon-natali.in.ua. До нових зустрічей на сторінках блогу! До нових зустрічей:)

Оценить этот пост