Здрастуйте, дорогі читачі! Сьогодні тема, яка хвилює багатьох, хто хоче зробити перший крок у світ краси і стати представником в престижній компанії — Ейвон.

А також на сторінках блога ви зможете знайти много цікавої інформації про каталоги, погортати ї скачати. Також відео інформация про закази, каталоги та придатки.

Реєстрація Ейвон Україна зараз і онлайн!

 - Як вибрати координатора

— Реєстрація представником Ейвон

— Як зібрати перше замовлення

— Де отримати і коли оплатити Ейвон

— Ейвон Україна листать, скачать

Ейвон – це один з найбільш відомих виробників косметики у всьому світі! Погодься, працювати в такій структурі – це престижно. Так давай разом станемо престижними жінками! У цій статті мова піде про те, як стати представником компанії. Це зовсім просто, а головне-вигідно! Ти зможеш і працювати, і вигідно отримувати якісну косметику, і навіть отримувати подарунки від Ейвон. Детальніше про це тут, а так само в інших моїх статтях.

Як вибрати координатора

686082973Щоб стати представником, в першу чергу, потрібно визначитися з людиною, яка буде тобі допомагати – з координатором. Це має бути людина, якій ти зможеш довіритись, яка розбирається в роботі з клієнтами, з косметикою, яка зможе тебе навчити всьому, щоб ти стала успішною в цій справі. Вона повинна буде направляти тебе в твоїх діях, відповідати на питання, які тебе цікавлять, давати слушні поради в сфері роботи в компанії. Вона повинна допомогти тобі стати успішною! Як же знайти таку людину? Є кілька способів:

1. В Інтернеті, в соціальних мережах, групах, пабликах, на сайтах. Але тут будь уважна і обережна. Уточни дані представника, з яким плануєш співпрацювати, бо в наш вік вистачає шахраїв, які можуть скористатися тобою і даними про тебе. Роби розумно, прочитай всю інформацію про людину (на сайті, у групі або уточни особисто), візьми номер телефону, зідзвонись, обговори нюанси. І тільки тоді погоджуйся співпрацювати;

2. Знайомства. Дізнайся у когось із знайомих, які вже є представниками компанії, хто їх координатор, попроси контакти, дізнайся, чи надійна це людина, і тоді починай з нею працювати;

3. Співпрацювати зі мною. Ви можете знайти на цьому сайті контакти, і зв'язатися зі мною, щоб надалі працювати разом. Буду рада новим співробітникам. Кожному новому представнику я допомагаю з реєстрацією на сайті, висилаю каталог діючої кампанії, а також кілька пробників продукції для твого впевненого старту, щоб ти змогла своїм клієнтам не тільки на словах показувати якість продукції Ейвон.

Вибір за тобою. Адже головне, щоб ти знайшла професіонала, який допоможе тобі розвиватися в цьому бізнесі, підкорювати все нові і нові вершини.

Не лякайся, якщо людина, з якою ти вирішила співпрацювати, просить показати твій паспорт, це нормально, адже вона повинна теж бути в тобі впевненою, щоб ви обоє могли довіряти один одному. Паспорт можна буде показати в скайпі або надіслати копію з позначкою «Для реєстрації в Ейвон», поштою або в особисті повідомлення в соціальних мережах. Це не принципово, головне, щоб представник зміг познайомитися з тобою юридично, скажімо так.

Реєстрація представником Ейвон

5aПісля чого ти повинна будеш зареєструватися (точніше, тебе зареєструє твій координатор, я завжди так роблю, щоб моїм представникам було простіше розібратися з цією системою).

Після чого ти зможеш зробити своє перше замовлення і отримати його поштою. До речі, там теж потрібно буде пред'являти паспорт, щоб забрати посилку. Сплатити посилку потрібно буде протягом 10 днів.

Ось так, все геніальне просто, як кажуть. А щоб тобі стало ще простіше розібратися з реєстрацією, з замовленнями, з пошуком клієнтів і т. д., компанія 2 рази на тиждень проводить вебінари, так і на твоїй сторінці на сайті є розділ навчання. Ти зможеш знайти відповіді на всі свої питання. Так само ти можеш поставити запитання і до свого координатора, адже саме для цього ви і співпрацюєте з ним. Він повинен всьому тебе навчити, так що не бійся і роби перший крок у світ краси.

І до речі, це чудова робота, якщо ти молода матуся і зараз в декреті, а заробляти і спілкуватися з людьми все одно хочеться, якщо ти просто шукаєш додатковий заробіток, якщо ти студентка і хочеш підзаробити під час навчання і т. д. Ця робота з вільним графіком, ти сама собі директор, тебе ніхто не буде контролювати або підганяти щось робити. Тут головне – вписатись в терміни кампанії і вчасно оплатити замовлення.

А ще завдяки такій роботі, такому досвіду, ти навчишся краще пізнавати людей, спілкуватися з ними. Та ще й навчишся ще краще розбиратися в косметиці. Тепер у твоєму домі буде все, що тобі потрібно для догляду за твоєю шкірою, для мейк-апів. Ти відкриєш в собі новий потенціал, станеш ще більш незалежною.

Як зібрати перше замовлення

Стать эйвон консультантомАле давай повернемося до теми самої роботи. Потрібно розібратися, як правильно зробити своє перше замовлення. Що для цього потрібно? Найголовніше – знайди хороших клієнтів. Що я маю на увазі під словами «хороший клієнт»? Ти повинна бути впевнена, що замовлення, яке тобі роблять, заберуть і оплатять!

Уважно стеж, щоб покупець був сумлінний.

Для початку, можливо, це будуть родичі і подруги, одногрупниці, однокласниці, колеги по роботі, продавці в магазинах біля твого будинку, сусіди і т. д. Одним словом, люди, яких ти знаєш особисто.

Отже, коли вони зробили замовлення, уважно запиши код товару, який вони обрали, та розмісти замовлення на сайті. Ти можеш збираючи замовлення, записувати все в свій блокнот, а можеш замовлення відразу розміщувати на сайті в своєму особистому кабінеті, після чого зберігати його, і надалі просто оновлювати інформацію.

Де отримати і коли оплатити Ейвон

avon_privatbankПісля того, як ти зібрала і зробила замовлення і вже готова його отримати, тобі потрібно відвідати пошту, куди воно буде приходити. Зазвичай в смс після розміщення замовлення, приходить сума замовлення та адреса доставки. На пошті, після пред'явлення паспорту, тобі видадуть посилку. Вже вдома ти разкладаєш продукцію по пакетикам, роздаєш її своїм покупцям, збираючи гроші. У посилці всередині буде так само накладна, в якій вказана сума, яку ти повинна сплатити.

Ця сума вже зі знижкою для представника (адже у кожного представника є своя персональна знижка, твій координатор тобі обов'язково розповість про неї). У банку сплативши замовлення, у тебе залишається різниця від зібраних тобою грошей у твоїх покупців, це і є твоя зарплата. Вітаю! Тепер ти стала справжнім представником, бажаю надалі хороших клієнтів, і високих досягнень в області роботи в компанії Ейвон! Удачки!

Далі можна стати партнером компанії Ейвон (координатором) і самій запрошувати людей в світ краси. Тільки уяви, ти можеш пропонувати прекрасну роботу і в той же час сама будеш працювати за вільним графіком. Про це в наступній статті 🙂

Ейвон Україна листать, скачать

Ейвон Україна листать >>

Ейвон Україна скачать >>

Ось і все на сьогодні. З вами була Наталя Ісаєва, автор блогу https://avon-natali.in.ua. До нових зустрічей на сторінках блогу! До нових зустрічей ) !

Оценить этот пост