Здрастуйте, дорогі читачі мого блогу!

   Дякую, що читаєте мої статті, скачуєте каталоги та розпродаж, а також фурнали «Фокус» та міні — каталоги.

   Моя стаття сьогодні на тему реєстрації в компанії Ейвон Україна, а саме про те, як стати представником Ейвон онлайн або як зареєструвати новачка.

Ейвон реєстрація, як само?

Представник Ейвон — хто це, яку роботу виконує?

 - Як стати представником Ейвон

 - Передоплата

 - Як отримати замовлення

 - Подальший шлях розвитку

 - Каталог Ейвон 2016 Україна дивитись онлайн листать

Представник Ейвон — хто це, яку роботу виконує?

avonreestraciya   Представник міжнародної компанії Ейвон — це людина, яка зареєстрована в компанії, має свій особистий рахунок (номер в Ейвон). У представника є своя особиста сторінка на сайті Ейвон (особистий кабінет), звідки він розміщує замовлення, слідкує за новинами та програмами від компанії Ейвон.

   Представник отримує до 30 % знижку на продукцію від каталожних цін та відстрочку платежу до 10 днів з моменту опрацювання замовлення (а з моменту отримання — це 5 — 7 днів). Можна зареєструватися, щоб отримувати знижку для себе та своїх рідних, а також за виконання певних програм будуть приходити ще й подарунки. А можна непогано заробляти, працюючи представником компанії Ейвон. Це може бути основним або додатковим доходом.

Як стати представником Ейвон

   Що ж для цього потрібно? Для початку вибрати наставника (координатора компанії Ейвон), який буде вас навчати та допомагати. А звертатися до координатора вам доведеться часто. Тому дивіться, у кого реєструєтеся. Якщо вам людина приємна, відповіла на всі ваші запитання, розказала про всі можливості від компанії Ейвон — то реєструйтеся.

   Не рекомендую відправляти ваші дані на сайти, які не відомо кому належать, де навіть не вказані дані про те, чий то сайт. У мене неодноразово були випадки, коли люди зверталися до мене, щоб зареєструватися, бо відправили кудись свої дані, а їм навіть ніхто не передзвонив. Я не тільки передзвонюю, а ще й відправляю каталог, якщо потрібно.

   Можна звернутися до свого знайомого координатора або спитати у знайомого представника, у кого він зареєстрований і яку має думку про свого наставника. Людина, яка живе поряд, може бути гіршим наставником, ніж той координатор, що живе далеко за сотні кілометрів.

   Для реєстрації потрібно:

 • прізвище,
 • ім'я та по — батькові,
 • дата народження,
 • серія і номер паспорта,
 • дата видачі паспорта,
 • ідентифікаційний код,
 • адреса проживання,
 • адреса прописки,
 • адреса доставки (обираєте разом з координатором, не на кожне віддділення укрпошти є доставка),
 • ваша електронна адреса (якщо є),
 • номер телефону.

  Координатор має повне право потребувати, щоб ви показали паспорт.

   Якщо реєструєтеся через інтернет, то це можна зробити у скайпі. Можна зробити ксерокопію паспорта і на ній написати «ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ В ЕЙВОН» і вислати координатору електронною поштою або в соцмережах в особисті повідомлення. Після реєстрації в Ейвон протягом доби ви отримаєте в смс свій особистий рахунок в Ейвон (номер). Далі треба створити сторіночку на сайті. Зазвичай, я сама роблю сторіночки для своїх представників, це займає не більше 5 хвилин, а заодно перевіряю правильність даних.

  Представнику надаю зсилку на вхід на його сторінку, особистий рахунок (люди дуже часто видаляють смс з цінною інформацією) та пароль, який при бажанні можна змінити.

    На персональній сторінці представника багато корисної інформації. Можна пройти коротенькі навчання від компанії у розділі Смарт — Сіті, рекомендую.

Передоплата

   Якщо ви відмовляєтеся показати паспорт, то координатор має повне право поставити вас на передоплату (спочатку оплачуєте замовлення, а тоді лише воно опрацюється). Як правильно зробити передоплату? Підрахуйте суму вашого замовлення.

ghmykuymk   Оплатити найкраще через термінал Приватбанку, через Приват24, або зі своєї персональної сторінки Ейвон. Зі сторінки найпростіше, там в розділі «Мої замовлення» натисніть на картинку оплати, введіть суму, № картки і термін її дії та три цифри на звороті картки (через сервіс Портмоне). Якщо ж будете платити через термінал, то через меню «Популярні» знайдіть Ейвон і введіть там свій особистий рахунок (8 цифр), контрольний код 900 та номер накладної (0, потім число, місяць та рік вашого народження).

   Наприклад, ви народилися 2 травня 1988 року, то номер накладної пишете так: 002051988 (виходить 9 цифр). І оплачуєте замовлення. Рекомендують робити 100% — у передоплату, а тоді замовлення перерахується і на слідуючий раз ви будете платити менше. Через Приват 24 також оплатити не складно, знайти в пошуку Ейвон, ввести особистий рахунок, контрольний код 900, номер накладної (по даті народження — як я вже описала).

Як отримати замовлення

   Замовлення отримуємо на відділеннях укрпошти. Перше замовлення треба отримати особисто з паспортом. Питаємо не просто посилку, а Ейвон, бо замовлення наші йдуть окремо. Шукаємо себе у списках, підписуємося. І працівник пошти вручає вам довгоочікуване замовлення 🙂 Ждати звичайно не довго, 3 — 4 дні. Але коли це вперше — то це ціла вічність.

Будьте уважні!

   Замовлення може зберігатися на пошті 4 дня, потім його відправлять назад. Слідуюче ви зможете зробити після розформування замовлення, що поїхало назад і тільки після 100%-ї передоплати. Тому старайтеся вчасно забирати замовлення, якщо не маєте змоги — дзвоніть на пошту і просіть, щоб не відправили назад. Або до свого координатора (він знайде вихід).

   Велике замовлення може бути упаковане в декілька коробок, тому уважно дивіться в списки, а також на наклейку на коробці (якщо написано, що коробка 1 з 1 — то вона одна, якщо 1 з 2 чи 2 з 2, чи 1 з 3 — то коробок кілька. Візьміть з собою міцні сумки та помічника, щоб допогли донести вам додому.

   Ні в якому разі не віддавайте клієнтам товар без грошей. Ви завжди зможете подарувати, залишити собі чи повернути назад протягом місяця те, що не забрав хтось із клієнтів (нажаль, бувають безсовісні люди). Ніколи не тратьте гроші, що віддали вам за замовлення, а спочатку оплатіть Ейвон. Витрачайте лише те, що залишилося — ваші відсотки.

   Розміщувати замовлення можна 3 рази за кампанію (термін дії каталогу). А у містах, де є заправки ОККО (сюди також є доставка), навіть частіше.

Подальший шлях розвитку

686082973   А далі можете вибрати собі шлях розвитку у двох напрямках — Президентський клуб (тут рахуються всі ваші особисті продажі за рік), або ж кар'єра координатора Ейвон (тут ви будете отримувати зарплату на картку від продажів людей, яких ви запросили в свою команду — ваших представників та координаторів).

Вибирати вам

Каталог Ейвон 2016 Україна дивитись онлайн листать

Каталог Ейвон 2016 Україна дивитись онлайн листать >>

Каталог Ейвон 2016 Україна скачати >>

   От коротко і все на сьогодні. Дякую, що читаєте мій сайт. З вами була Наталя Ісаєва, автор блогу https://avon-natali.in.ua. До нових зустрічей на сторінках блогу!

Оценить этот пост