Здрастуйте, дорогі друзі!

  Сьогодні у своїй статті я хочу Вам розповісти про статистику, яку сьогодні побачила, чисто випадково, в інтернеті!

Ейвон регистрация! І правильно.

 - Випадкова статистика

 - Блог для представників

 - Працювати в Ейвоні

 - Зареєструватися в Ейвоні

 - Бути з нами в команді

 - Каталоги Ейвон дивитися онлайн

Випадкова статистика

20  У популярному пошуковику Яндекс, яким користуються дуже багато людей. Я побачила, як багато людей шукають продукцію Ейвон (помади, креми, шампуні, аромати і багато всього іншого), а також інформацію про те, як стати представником, координатором Ейвон.

З цього можна зробити висновки, що багато людей у всьому світі віддають перевагу нашій компанії. Нашою продукцією користуються в багатьох країнах.

  Хочу зауважити, що компанія займається благодійністю! У каталогах можна побачити спеціальну стрічку, вона позначає продукт, з покупки якого одна гривня перераховується у благодійний фонд програми Ейвон «Разом проти раку грудей».

Блог для представників

  На моєму блозі Ви зможете переглянути каталоги, наприклад, таких країн як Молдова, Росія, Казахстан. Хтось користується нашою продукцією, а хтось знайшов роботу в нашій компанії, як колись знайшла і я. Багато таких представників, які пішли зі своєї постійної роботи і тепер працюють тільки в компанії Ейвон.

24.704  Звичайно, коли продукція високої якості, то знайти клієнтів буде не складно. Компанія пропонує засоби для різних вікових категорій (кожен зможе підібрати собі за віком). Тут ви зможете знайти: декоративну косметику, парфумерію, одяг та аксесуари та ще багато іншого. Загалом, все, що може знадобитися для створення в наш час модного образу.

Працювати в Ейвоні

  Хотілося сказати про співпрацю з Ейвон. Це непоганий варіант для самовдосконалення! З Ейвон Ви отримуєте навчання, кар'єрний ріст, підтримку (а це в наш час зустрічається досить рідко). В одній зі своїх статей я вже писала загальну інформацію, що стосується співробітництва (як стати представником і координатором). Так що повторюватися не хочу. Але все ж, хотілося відмітити, що багато представників моєї структури починали з того, що замовляли продукцію для себе.

  Потім спробувавши, вибравши для себе, рекомендували своїм родичам! Вони з упевненістю могли сказати, що продукт той чи інший гідний уваги. І ось у Вас вже є перші клієнти. У кожного представника є своє коло спілкування, і теж так не нав'язливо починаємо говорити про косметику (одна з найпопулярніших тем у жінок) і заводимо розмову про продукцію Ейвон, і знову хоча б одна з Ваших подруг зацікавлена! Ось така історія об'єднує багатьох представників моєї структури. Хочу ще сказати, що зараз співпраця з компанією Ейвон стала ще кращою.

  При бесплатной регистрации зараз Ви отримуєте хорошу знижку 26% і аромат на вибір (для неї Avon Prima або для нього Avon Musk marine) в подарунок, зробивши замовлення на 600 гривень за цінами каталогу! І ще багато всяких подарунків ! А найголовніше — Ви знаходите друзів, однодумців та підтримку в особі Вашого координатора, який сам пройшов цей не легкий шлях до своєї мрії.

Зареєструватися в Ейвоні

Консультант эйвон Полтава  Реєстрація стала ще доступнішою. Зараз регистрация бесплатно и онлайн. Заповнюєте стандартну форму і все. З Вами відразу зв'яжеться координатор, і Ви дізнаєтеся цікаву інформацію про компанію та співпрацю з нею. Насправді треба просто захотіти! На нашому сайті my.avon.ua можна прочитати історії успіху з Ейвон жінок, які досягли всього самі і ніколи не пошкодували, що стали працювати самі на себе.

  Прочитавши історію успіху Адріани Антал, яка з компанією Ейвон вже 14 років, я зрозуміла, що теж хочу досягти таких результатів (у Президентському клубі досягла рівня Platina Elit та отримала сертифікат від компанії Ейвон на 25 000 гривень). Класно, правда?

  Так само багато інформації про саму компанію та завжди зможете переглянути каталог та акції, які пропонує компанія, на Вашій персональній сторінці представника. А так само на сайті буде Ваш особистий віртуальний кабінет, де буде вся Ваша особиста інформація, програми та знижки! Насправді з компанією Ейвон заробляти легко!

  Компанія пропонує представникам такі пороги знижок: якщо Ваше замовлення становить від 0 до 449,99 гривень компанія надає знижку 18%, якщо Ви робите замовлення від 450 до 899,99 то Вам дають від 18-20% знижку, замовлення від 900,00 до 1799,99 гривень — знижка 22-25%. І якщо замовлення вище 1800 гривень — то ваша знижка буде від 26 до 30 % (якщо 2 рази ви зробили замовлення на 450 гривень і вище, то отримуєте верхній рівень знижки, починаючи з третього разу). Повторюся, Ваш успіх залежить тільки від Вас самих! Ви бачите, що чим більше Ви працюєте, тим більше заробляєте, і буде все більше і більше подарунків для Вас.

gkyufuk  Для представників був зроблений журнал «Фокус». В ньому Ви знайдете спеціальні, вигідні пропозиції, а так само пробні зразки і демо-продукцію. У «Фокусі» можна подивитися брендову продукцію для представників: сумки, косметички, гаманець, ручки, одноразові пакетики з логотипом Avon. У журналі представлені зразки усіх семи видів помад, всіх видів ароматів, тональних засобів, кремів, міні — версії. Ще для нас компанія пропонує брошуру «Розпродаж», де Ви можете знайти найвигідніші пропозиції.

  Я обов'язково до кожного замовлення включаю продукцію із стрічкою, що б хоч якось підтримати благодійність! Якщо щось не виходить і виникають якісь додаткові питання, з сайту можна зв'язатися з консультантами та уточнити будь-яку цікаву для Вас інформацію, є ще гаряча лінія, віртуальний оператор, де можна дізнатися інформацію цілодобово, що дуже зручно. Загалом, компанія надала все, що потрібно для комфортної роботи представника та координатора.

Бути з нами в команді

5a  Я теж колись починала в Украине з нуля! Думаю, що досягла хороших результатів. Зараз я координатор в компанії і допомагаю людям досягти таких же результатів. Ви можете працювати як представник, розповсюджувач в компанії, а можете стати координатором, як і я, і теж створювати свою структуру. Але я на цьому не зупинюся і буду йти до своєї мрії.

  Зараз я працюю на себе, в своє задоволення. Звільнилася зі старої роботи і присвячую свій вільний час сім'ї (чоловікові і двом чудовим донькам). Заходьте на мій блог і там зможете самі прочитати історію мого успіху з компанією. Хто хоче бути незалежною, працювати на себе і отримувати зарплату кожні три тижні?? Хочеш??

Приєднуйтесь до моєї команди і будемо здійснювати мрії разом з компанією Ейвон. Пишіть, заходьте vk.com/nataavonnata. Або заповнюйте анкету онлайн, а я бескоштовно проведу вашу регистрацию в Украине. Будемо в одній команді!

Анкета >>

Каталоги Ейвон дивитися онлайн

Каталог Ейвон дивитися онлайн >>

Каталог Ейвон завантажити >>

Для мене дуже важливо, щоб мої читачі малі все необхідне!

З повагою ваша Наталія!

Що ви думаєте про цей каталог, напишіть в коментарях!!

  Спасибі, що Ви з нами. З вами була Наталя Ісаєва, автор блогу https://avon-natali.in.ua. До нових зустрічей на сторінках блогу!

Оценить этот пост