Здрастуйте, дорогі мої друзі!

  Ось нарешті починається довгоочікуваний каталог 8 2016 компанії Ейвон. У ньому безліч новинок. І тема сьогоднішньої статті саме про новинки — 2 аромати, один для жінок, другий для чоловіків. Хочу розібрати детальніше, який у них склад та цінові пропозиції.

Ейвон каталог 2016 року Україна подивитись онлайн, новинки ароматів

 - Аромат Ейвон Черіш зе момент

 - Аромат Еліт Джентлмен Вікенд

 - Ціни та акції в каталозі 8 2016

 - Ейвон каталог 2016 року Україна подивитись онлайн, скачать

 - Ейвон каталог 8 2016 року Україна подивитись онлайн, скачать

Аромат Ейвон Черіш зе момент

каталоги эйвон 2016 просмотр онлайн бесплатно  У аромата Ейвон Черіш (багато моїх клієнтів називають його Шеріф, ось чому я вирішила в цій статті писати назви українською мовою, бо не всі вчили англійську мову у школі) з'явився брат — аромат Ейвон Черіш зе момент (Avon Cherish the moment).

  Це квітково — фруктовий аромат зі східними нотами, має стійкість до 8 годин! Ця нова парфумна вода з нотками чорносмородинового лікеру, орхідеї та пачулі. В каталозі є ароматизована сторінка, відгорнувши край наклейки можемо відчути новий аромат. Мені дуже сподобався. Давайте розберемо по ноткам склад, щоб зрозуміти всю його суть.

  Що ж таке чорносмородиновий лікер? Що це взагалі за рослина — чорна смородина? Так, ви знаєте її 🙂 А от що я знайшла у Вікіпедії: Найбільш відомі наступні види смородини: чорна (Ribes nigrum) і червона смородина (Ribes rubrum) — обидві дико ростуть в Північній Європі та в Сибіру.

  Відмінність між ними, крім кольору ягід, полягає ще в тому, що у чорної смородини листя і ягоди надзвичайно запашні від ефірного масла, що знаходиться в особливих залозах, які особливо густо покривають нижню поверхню листя. З соку чорної смородини (фр. Cassis) роблять також різні сиропи і лікери. Вам подобається запах чорної смородини? Кому як.

  Але слід звернути увагу на те, що в комбінації з іншими нотками розкривається чарівний аромат. В склад входить ще орхідея (точніше, її аромат). Орхідеї є однією з найчисленніших груп рослин на Землі. Цю рослину можна знайти практично в будь — якому місці планети, окрім Антарктики.

  До початку XIX ст. вирощування орхідей в Європі не було популярним і масовим. Ботаніки вважали їх не більш ніж екзотами, а культивуванням займалися лише поодинокі любителі — власники оранжерей, історії часто відомі відкриття, що були зроблені абсолютно випадково. Так і сталося з початком «Орхідейної лихоманки», яка охопила Європу та США в XIX ст.

  Сьогодні найвідоміша з, так би мовити, «корисних орхідей» — це Ваніль плосколиста, лат. Vanilla Planifolia. Без цієї рослини, з його незрівнянним ароматом, сьогодні неможливо уявити ні харчову, ні косметичну промисловість. А ви це знали, що ваніль — теж орхідея? Я ні. А завдяки вікіпедії та сьогоднішній статті дізналися. Серед тропічних видів у оранжерейних умовах вирощування нерідко спостерігаються «довгожителі» по 70 і більше років. Розміри в орхідних коливаються від декількох міліметрів до 35 метрів (лат. Vanilla planifolia). От така рослина орхідея.

  Ще у складі аромату Черіш зе момент від Ейвон — пачулі. Що це таке?

  Багаторічний трав'янистий напівчагарник. Середні висота і діаметр куща — 70-100 см, в культурі може бути більшою. Коріння розгалужені, мичкуваті. Стебло жорстке, волосисте.
Листки супротивні, широкояйцеподібні, сильно зубчасті або перисті, з сильним приємним запахом.

  Квітки білі або блідо-бузкові, з пурпуровими цяточками, зібрані в кисті. Діаметр віночка 8,5—10 мм.

  Плоди — горішки.Під назвою пачулі рослина широко використовується в парфюмерній промисловості завдяки високому вмісту летких ароматних речовин, що виділяються у вигляді ефірної олії (Олія пачулі).

  Пачулеву ефірну олію отримують шляхом парової дистиляції свіжої або злегка підвяленої сировини. Основні компоненти олії — пачулол (пачулевий спирт) і різні сесквітерпени.

  Ефірне масло пачулі володіє бактерицидними властивостями і широко використовується в парфумерії (нижня — середня нота), а також ароматерапії (заспокійливий і антимікробний засіб). Часто використовується як ароматична добавка в свічковий віск, курильні суміші, курильні палички та інші види східних пахощів.

  От з таких компонентів складається новий аромат каталогу Ейвон Черіш зе Момент. Вам цікаво було? Напишіть в коментарі.

Аромат Еліт Джентлмен Вікенд

89694_n  Ще один з нових ароматів каталогу Ейвон 8 2016 — це чоловічий свіжий аромат з нотою «Фужер» Еліт Джентлмен Вікенд. В його складі кипарис, листя фіалки ,деревно-амброві акорди.

  Розглянемо склад детальніше. Аромат відкривається нотками кипарису. Кипарис (лат. Cupréssus) — рід вічнозелених дерев і чагарників сімейства Кипарисові з пірамідальною або розкидистою кроною. Кипариси вирощуються в садах і парках як декоративні рослини, в якості живих огорож, найчастіше для цих цілей використається кипарис вічнозелений (Cupressus sempervirens L.). Невеликий розмір кипариса крупноплідного (Cupressus macrocarpa) дозволяє використати його навіть як кімнатну рослину.

  Хвою й пагони деяких видів, наприклад, кипариса мексиканського (Cupressus lusitanica Mill.), використовують для одержання ароматичної олії, що знаходить застосування в ароматерапії, володіючи протиревматичною, антисептичною, протиспазматичною, тонізуючою і іншими корисними властивостями.

  Через високу ціну порівняно рідко використаються в медицині й парфумерії, що віддають перевагу більш дешевим компонентам.

  Деревина кипарисів м'яка й легка (за винятком кипариса аризонського, що володіє твердою й важкою, горіхоподібною деревиною), має фунгіцидну дію, а запах відлякує комах. Використовується в будівництві, суднобудуванні, для виготовлення меблів, дрібних виробів, у тому числі церковного начиння (чотки, хрести, іконні дошки, раки, ковчежці). Високий вміст смоли в деревині забезпечує її гарне зберігання, із цієї причини древні єгиптяни робили саркофаги саме із цього дерева, а кипарисову олію використовували при бальзамуванні мумій. Плутарх рекомендував написати всі закони на кипарисових дошках. Ось так то 🙂

  Далі у складі листя фіалки. Фіа́лка (Viola) — рід квіткових рослин родини фіалкових, що містить від 200—500 видів у всьому світі, переважно в помірних широтах Північної Півкулі, але також зустрічається на Гаваях, в Австралазії та в Андах (Південна Америка). Вони зазвичай ростуть у вологих і злегка затінених місцях.

  Відома риса деяких фіалок — тонкий аромат їх квіток; разом з терпенами, головний компонент запаху — кетонна сполука іонон, який тимчасово робить рецептори носа нечутливими, ще перешкоджає подальшому відчуттю запаху квітів.

  На честь цього роду рослин названо астероїд 1076 Віола.
Амбра (від араб. анбар), сіра амбра — тверда, воскоподібна речовина, що утворюється в травному тракті кашалотів. Зустрічається також плаваючою в морській воді або викинутою на берег. Вона високо цінується в парфумерії, використовується як фіксатор запаху. Зрідка використовується як ароматизатор також в традиційній медицині і в гомеопатії.

  В даний час майже вся зібрана натуральна амбра скуповується парфумерними фірмами для виготовлення дорогих парфумів.

  От бачите, який цікавий склад парфумів. Ми звичайно не задумуємся про це. Я поки підбирала матеріали із Вікіпедії для написання статті, то дізналася багато нового. Надіюсь, і вам було цікаво читати. Жду ваших відгуків.

Ціни та акції в каталозі 8 2016

  А тепер про ціни на ці дві новинки. В каталозі Ейвон 7 2016 діяла акція «Літня хвиля знижок». При замовленні із каталогу на суму 200 гривень одним замовленням ви отримаєте знижну 100 гривнень в каталозі 8 2016 на деякі продукти/набір. І от саме ці два аромати попадають в цю акцію — їх ви зможете придбати лише по 149 гривень кожен.

  Хто не встиг виконати умови в каталозі Ейвон 07 2016, то можна скористатися унікальним шансом придбати новинки або преміум продукти з ексклюзивною знижкою 100 гривень за умови придбання будь-яких продуктів з каталогу та/або сезонного додатку до каталогу 8 2016 на суму 300 гривень. Якщо ж ви не виконали умови акції в цих каталогах, то ціна ароматів для вас 249 гривень (до речі, це також ціна зі знижкою, повна ціна 350 гривень на кожен аромат).

Рекомендую скористатися пропозицією та купити собі новий аромат на літо.

От така стаття на сьогодні. Дякую, що читаєте мій блог. Буду вдячна, якщо внизу статті натиснете кнопочки і поділитися з друзями в соцмережах.

Ейвон каталог 2016 року Україна подивитись онлайн, скачать

Ейвон каталог 2016 року Україна подивитись онлайн >>

Скачать каталоги Ейвон 2016 Україна >>

Ейвон каталог 8 2016 року Україна подивитись онлайн, скачать

Ейвон каталог 8 2016 року Україна подивитись онлайн >>

Скачать каталог 8 2016 >>

  Спасибі, що Ви з нами. З вами була Наталя Ісаєва, автор блогу https://avon-natali.in.ua. До нових зустрічей на сторінках блогу!

Оценить этот пост