Стати представником Ейвон! Дуже легко. Компанія робить все, щоб полегшити цей процес. Я вам допоможу пройти всі етапи. Ласкаво просимо на мій блог!

 - Моя історія

 - Робота представника Ейвон

 - Робота координатора Ейвон

 - В добрий шлях! Успіху вам з Ейвон!

 - Завантажити каталог, листати каталог онлайн

Як стати представником Ейвон в Україні

Моя історія

   Мене звуть Наталія. Живу в місті Лохвиця Полтавської області. Мама двох доньок. Бізнес – леді, інтернет – підприємець. Знайомство з Ейвон почалося для мене десь в 2000 році. До нас на роботу в санепідемстанцію зайшла жінка і пропонувала косметику.

   Ми з дівчатками подивилися на все, вона так цікаво розповідала – вислухали. Але нічого не купили. Компанію Ейвон на той час ми не знали. ... Потім подруга сестри через деякий час принесла нам каталог, я замовила кульковий дезодорант на пробу. Він мені сподобався.

   А в 2002 році я побачила в районній газеті оголошення про набір консультантів Ейвон і відразу зателефонувала. «Хочу стати представником Ейвон» — сказала я, і з того часу моє життя змінилося. Нові знайомства, нові знання буквально у всіх сферах життя. У 2008 році я зрозуміла, що хочу досягти більшого, і з Ейвон я бачила перспективу кар'єрного та особистісного росту.

   І ось я вже 8 років працюю координатором і вчу людей заробляти гроші разом з Ейвон. Детальніше можете почитати в розділі сайту «Про мене» вгорі блогу.

   Компанія Ейвон пропонує нам 2 види співпраці – як стати представником Ейвон і стати координатором Ейвон. Можна, звичайно, просто зареєструватися для себе, щоб купувати зі знижкою. Зараз вам опишу докладніше обидва види співробітництва, так як часто запитують детальніше про роботу в Ейвон.

are_you_ua

Робота представника Ейвон

   Представник Ейвон – це людина, яка зареєстрована в компанії Ейвон, у неї є свій віртуальний робочий кабінет на сайті Ейвон в Україні (сторінка).

   Чим займається представник?

  • Може просто для себе замовляти товар зі знижкою до 30 %. А можна показати каталог знайомим, зібрати замовлення і, отримуючи знижку, заробляти гроші і подарунки.
  • Можна збирати замовлення і через інтернет, для цього ви можете ділитися своїм віртуальним каталогом зі своєї персональної сторінки.

   Робота представника може бути як додатковим заробітком, так і основною роботою. Уявіть тільки, продаючи з кожного каталогу на 10 тисяч гривень продукції Ейвон, ви будете заробляти від 3 тисяч гривень за 3 тижні.

   А може у вас вийде і більше. Це робота з вільним графіком. Вкладати своїх грошей не потрібно. Товар ви будете оплачувати протягом 10 робочих днів з дати накладної. Все просто – показуємо каталог і збираємо замовлення.

   Зареєструватися можна тут >>> або повідомте мене про ваше бажання працювати будь — яким зручним для вас способом (мої координати в розділі «Контакти»). Я або координатор моєї команди правильно проведе реєстрацію і зробимо вам сторінку на сайті Ейвон, забезпечимо каталогами і пробниками, навчимо зібрати і розмістити замовлення, отримати та оплатити його. Ви будете забезпечені підтримкою.

   Хочу застерегти!

becomerep   Якщо ви зареєструєтесь на якомусь сайті (нехай там і написано, що він офіційний, зараз багато хто робить свої сайти з таким написом, хоч і заборонено компанією Ейвон), то не відомо до якого наставника потрапите.

   У мене є пару дівчат у групі, що десь зареєструвалися, а їм ніхто навіть не передзвонив. Вони знайшли мене. Я їм вдячна за нашу співпрацю.

   Для представників, додатково до знижки, ще є і програми, де можна заробляти класні подарунки. Зараз для новачка Ейвон за замовлення на 600 гривень (по 05 каталогу) надається знижка 30 % і класний аромат на вибір в подарунок з замовленням на будь — яку суму з наступного каталогу.

   Для всіх представників є довгострокова програма «Президентський клуб», і тут враховуються усі продажі за рік. За підсумками клубу кращі 30 координаторів нагороджуються поїздкою на банкет – Національну Конференцію Координаторів – Лідерів, де між ними на сцені на очах у кількох тисяч людей розігрується автомобіль.

   Також є грошові нагороди та спеціальні пропозиції на сайті компанії Ейвон.

   Але що зможе зробити одна людина? Уявіть, що продають косметику Ейвон разом з вами ще 500 осіб (як мінімум), і це все ваша команда! Від їх товарообігу ви будете отримувати зарплату від компанії на банківську картку. І навіть від продажу тих людей, яких ви зовсім не знаєте, їх привели в вашу структуру і навчили всьому ваші партнери. Правда, класно?

   Вільний графік роботи, вихідний і відпустка в будь — який час – це якщо у вас вже Ейвон буде основною роботою, як у мене. Не думайте, що буде легко набрати команду з 500 чоловік.

   Треба працювати. Але коли вам зручно. Тільки ви будете ставити собі завдання і цілі. Треба бути дуже організованою людиною, щоб постійно мотивувати себе і свою команду. Або вчитися бути організованим.

Робота координатора Ейвон

20   З чого починається робота координатора (партнера) компанії Ейвон? Як мені сказали на одному з навчань: «Пошук одного разу починається і не закінчується ніколи». В цьому суть роботи координатора Ейвон. Повірте, це не страшно. Найскладніше — знайти перших 5 представників і 1 координатора (так само, як і зібрати перше замовлення), це з мого досвіду.

   Вас всьому буде навчати ваш координатор – наставник (можливо, це буду я). Вже 4 роки я вчуся працювати в інтернеті. Так, вчуся, бо час не стоїть на місці, кожен день відкриваються нові можливості, з'являються нові способи пошуку представників та координаторів.

   Те, що вчора давало результати, завтра може бути менш ефективним. Зовсім недавно ще добре знаходилися новачки по оголошенням в газетах. Зараз цей спосіб малоефективний.

   Також стояти на вулиці з каталогами стало мені не дуже комфортно (та й часу немає, поки молодша дочка не ходить в дитячий садок). Зате інтернет – це моє, можу працювати в будь — який час, люблю свою роботу, часто засиджуюся за компом до ранку. Це мій графік, а вам вибирати зручний для вас час.

   І як підсумок: координатор – це той же представник Ейвон (так як збирає своє замовлення), але він займається ще пошуком та навчанням своїх представників і партнерів.
І ось вас зареєстрували представником або призначили координатором компанії Ейвон.

В добрий шлях! Успіху вам з Ейвон!

   Я вас вітаю! Вас чекає море позитивних емоцій, пристойна зарплата, поїздки, подарунки, визнання! Просто ставте цілі і йдіть вперед. Побільше навчайтеся. На сайті Ейвон багато вебінарів та тренінгів. Є і їх записи. Я з радістю ділюся зі своєю командою знаннями і секретами. Буду рада співпраці!

149_vk   І до речі, якщо вам сподобалося, то цей огляди каталогів Ейвон 12016 Україна ВКонтакте теж є.

   А дивитися каталог Ейвон 2016 ВКонтакте дивіться у меню праворуч.

Підпишіться і отримуйте новини не виходячи з соц мережі.

Завантажити каталог, гортати каталог онлайн

Гортати онлайн каталог >>>

Завантажити каталог >>>

Для мене дуже важливо, щоб мої читачі мали все необхідне!

З повагою ваша Наталія!

Що ви думаєте про це каталозі, напишіть в коментарях!!!

Оценить этот пост