Це блог представника Ейвон де ви зможете отримати всю необхідну інформацію про компанію та каталоги. Ласкаво просимо!

Одного разу я вирішила для себе: «Хочу займатися Ейвоном». Так все і почалось. Певно, і ти замислювалась над цим, якщо відкрила статтю з цією назвою. Тож, для тебе я і поясню, як саме почати і продовжувати займатися продукцією Ейвон. Адже, набагато легше розпочинати роботу, знаючи повністю, що від тебе потрібно.

Компанія Ейвон консультант чи координатор

Шукаєте сайт представника Ейвон?

 - Обирай Ейвон

— Ейвон консультант

— Де знайти клієнтів?

— Навчайся разом з Ейвон

— Дивитися каталог Ейвон онлайн, скачати

Обирай Ейвон

iyfgyДля початку, треба вирішити, що саме ти хочеш робити: розповсюджувати продукцію Ейвон Україна чи керувати групою людей, котрі будуть продавати косметику разом з тим і займатися самій розповсюдженням. Словом, вирішити консультантом ти хочеш бути чи координатором.

Незважаючи на те, ким саме ти вирішила бути, потрібно знайти для себе координатора, адже з самого початку тобі просто необхідно буде вислуховувати чиїсь поради та настанови. Краще, щоб це була дійсно досвідчена людина.

Щоб знайти її, потрібно зайти на сайт представника Ейвон та заповнити анкету на сайті Ейвон та дочекатися дзвінка працівника компанії. Протягом доби тобі точно зателефонують, щоб обговорити нюанси. Хочу відмітити, що в тебе можуть попросити дані твого паспорта, та це не страшно, це просто для того, щоб переконатися, що ти серйозно налаштована. Вся реєстрація проходить бесплатно і не требує з вас коштів!

Ейвон консультант

686082973Після реєстрації, ти смс-повідомленням отримаєш номер свого власного рахунку консультанта Ейвон та пароль для входу в особистий кабінет і зараз ти консультант. Саме там і буде проходити більша частина твоєї роботи. Так, дійсно, на сьогоднішній день, в Ейвон все онлайнлізовано. Все для того, щоб робота в компанії була більш зручною та доступною для кожного.

В своєму особистому кабінеті ти зможеш робити замовлення, зберігати свої замовлення, вибирати продукцію онлайн, навчатися працювати онлайн, дізнаватися про новинки та спеціальні пропозиції, дізнаватися про нові програми для консультантов Ейвон, знаходити унікальну продукцію за унікальними цінами.

Щоб дізнатися, як правильно робити замовлення, тобі буде надано друковані флаєри, де все пошагово розписано, також, ти зможеш знайти інформацію, про те, як робити замовлення, на сайті Ейвон або ж просто запитати свого координатора, і він неодмінно допоможе тобі зробити все правильно.

Тебе, напевно, зацікавило питання: «А що ж буде моєю зарплатнею?», адже це одне з найважливіших запитань. Тож, дивись, від кількості замовлення тобі буде надана персональна знижка на всю продукцію (від 18% до 30%). Продавати товари тобі потрібно буде за цінами каталогу, а сплачувати компанії вже зі своєю знижкою. Тож, саме ця різниця і буде твоєю винагородою за твою працю. До речі, хочу відмітити, що координатори мають додаткову зарплату.

Де знайти клієнтів?

netiketkaА тепер давай поговоримо що це само значить робота або як стати консультантом Ейвон і як саме продавати косметику, де знаходити людей. Це не так складно, як здається на перший погляд. Ти всього лиш можеш зайти в Інтернет, зробити оголошення, що займаєшся Ейвон, і клієнти самі почнуть знаходити тебе. Але на цьому не потрібно зупинятися, адже з самого початку, так ти багато клієнтів не назбираєш (поки ще про тебе не буде достатньо відгуків від покупців).

Пропонуй подивитися каталог своїм знайомим, можна показати його на роботі, або ж запропонувати подрузі замовити щось дуже вигідне. Долучай своїх родичів, сусідів. Нехай всі знають, що саме у тебе тепер можна купувати косметику. Розповідай, які акції проходять, які спеціальні пропозиції у тому чи іншому каталозі.

Роби акцент на тому, що на сьогоднішній день все дуже подорожчало, а в Ейвон можна придбати необхідну косметичну продукцію за дуже вигідними цінами, яких вже давно немає у косметичних магазинах. Показуй пробники, розповідай про кожну лінію від Ейвон окремо. Саме так ти будеш привертати більше уваги до себе та своєї роботи, саме так тобі буде легше продати більше якісної продукції своїм клієнтам, тим краще вони будуть відноситися до тебе, і саме завдяки цьому ти заробиш позитивний авторитет. Головне, щоб тобі довіряли!

originalЗверни увагу на те, що в наш час ніхто вже не звертає увагу на рекламу, саме тому на ринку збуту з’явився піар. Піар – це ні в якому разі не реклама, головне слово піару – це «довіра». Користуйся цим знанням, роби все, щоб люди почали тобі ДОВІРЯТИ. Тоді і продаж піде угору, тоді твої статки збільшаться, ти станеш успішною у своїй роботі, почнеш більше вірити у себе, а на твоїх поличках буде величезна купа подарунків від Ейвон.

До речі, я ще не сказала про те, де взяти пробну продукцію. Під час своєї першої кампанії, звернись до свого координатора, він зможе тобі надіслати певні пробники, щоб ти змогла розпочати роботу, а з наступними кампаніями ти зможеш сама вибирати ті пробники, які тобі потрібні будуть, і замовляти їх. Вони будуть приходити разом із замовленням. Знай, саме пробна продукція зможе розкрити всі свої плюси для клієнта, адже він може наяву переконатися у якості продукції.

Вір у себе, і ти зможеш досягнути своєї цілі, свого успіху! Ніколи не здавайся, і моя тобі порада, ти спочатку придивись для себе потенційних клієнтів, а потім розпочинай реєстрацію, щоб в тебе все було готово для роботи, для того, щоб бути активним працівником, щоб отримувати більші знижки та унікальні подарунки.

Навчайся разом з Ейвон

І не вагайся, якщо вже в тебе з’явилося бажання співпрацювати з компанією Ейвон, то це доля, це означає, що не треба гаяти часу, а краще вже братися до роботи. До речі, щоб з кожним разом краще орієнтуватися в продукції, читай в мене на сайті представника Ейвон України огляди новинок та спеціальних пропозицій, вони стануть тобі у нагоді, ти зможеш краще розповісти клієнту про той чи інший продукт.

Також, з кожною новою кампанією, для всіх представників проходять онлайн-навчання, вебінари. Слідкуй за тим, коли вони з’являються у мережі та відвідуй їх дистанційно, таким чином розвиваючи себе, як працівника компанії Ейвон у кращу сторону. Завдяки цим навчанням, ті зможеш ще більше повірити у себе, адже будеш знати, як правильно розпланувати свою роботу, щоб досягти всіх своїх цілей. І пам’ятай, в тебе повинна бути мета, до якої ти прагнеш дістатися, тоді і робота піде краще, це закон природи такий, ми неодмінно досягаємо того, чого більше за все хочемо! А щоб краще орієнтуватися у тому, чого ти хочеш, а що в тебе вже є, веди свій власний Ейвон-записник, де занотовуй все, що хотіла б мати, і те, що вже маєш.

Вір у себе, роби перший крок до мрії, будь впевненою, стильною, гармонійною, і все в тебе вийде!

Дивитися каталог Ейвон Україна онлайн, скачати

Дивитися каталог Ейвон онлайн >>

Каталог Ейвон скачати >>

З вами була Наталя Ісаєва, автор блогу http://avon-natali.in.ua. До нових зустрічей на сторінках блогу!

Оценить этот пост