Здрастуйте, дорогі мої друзі!

Сьогодні трохи розповім вам про способи оплати замовлень.

— Як можна оплатити Avon

— Оплата через термінал Приватбанку

— Навіщо треба зберігати чек

— Аvon каталог листать, скачати

Компанія надає нам право вибору оплати замовлень.

Як можна оплатити Avon

   Це і відділення банків (Приватбанку, Ощадбанку, Райффайзен банк Аваль), також через термінали самообслуговування, через інтернет (через Приват 24, через Портмоне зі своєї персональної сторінки). Також мої дівчатка — представники іноді платять через оператора Приватбанку , зателефонувавши на безкоштовну лінію 3700 і назвавши необхідні дані.
Оплата через термінал Приватбанку

drhtfh  Хочу докладно сьогодні зупинитися на такому питанні , як оплата Avon через терминал Приватбанку, так як це один з найпоширеніших видів оплати. Я особисто найбільш часто оплачую замовлення через термінал банку Аваль, так як компанія Avon нараховує мені зарплату на картку саме цього банку. Оплачую прямо з картки. Але також користуюся і іншими методами оплати і навчаю цьому свою команду.

Оплата продукції компанії AVON через термінал Приватбанку.

   Намагайтеся користуватися терміналами, розташованими у відділеннях банку, так як вони працюють найбільш коректно, а в разі несправності, усунення неполадок або їх ремонт проводять в першу чергу. Або тими терміналами, в яких Ви впевнені.

   Не користуйтеся терміналом, якщо на екрані зазначено, що робота проводиться без друку чека, тому що при виникненні проблем нарахування Приват Банком на рахунок компанії AVON, саме чек є Вашим доказом про оплату. А також, якщо Ви платите вперше, то попросіть співробітника відділення банку Вам допомогти.

Тепер детально розпишу Ваші дії при користуванні терміналом.

  1. ghmykuymkВставте картку Приватбанку і введіть пін — код. Якщо у Вас немає картки, то введіть номер свого мобільного телефону і чекайте СМС з кодом.
  2. Після введення коду на головній сторінці Вам пропонується вибір послуг, одна з яких так і називається AVON. Але на головній сторінці вона не завжди працює коректно, тому зайдіть в розділ «Популярні» і знайдіть AVON там.
  3. На екрані з'явиться табличка, в яку Вам необхідно внести ПІБ, особистий рахунок, контрольний код, номер накладної, суму. В кінці кожного рядка є позначка «Змінити», до якої Ви просто торкаетесь пальцем, після чого з'являється клавіатура, яку при необхідності можна змінити, наприклад, для написання великої літери натисніть на клавішу з зображенням «стрілка вгору» і навпаки. Для введення цифр є клавіша 123.
  4. При користуванні карткою в графі ПІБ автоматично буде Ваше ім'я і в разі, якщо Ви платите не за себе, то його треба змінити.
  5. Особистий рахунок, контрольний код та номер накладної вказані в накладній, що прийшла разом із замовленням. У рядку під Вашим ПІБ та адресою є рядок «Призначення платежу». Вам потрібен рядок під ним, який починається з символу #C. Далі вказані вісім цифр Вашого особового рахунку, потім три цифри — контрольний код, дев'ять цифр – номер накладної та сума. Але Ви ставите суму, зазначену в таблиці внизу накладної. Там є графа: КБ «Приватбанк» — термінал (комісія 2,00 грн) – сума.

avon_privatbank   І ось ви внесли всі дані, обов'язково перевірте правильність введення. Потім по підказкам на терміналі натискаєте «продовжити». Внизу є відділення, куди класти гроші — по одній купюрі. В основному термінал не приймає купюри менше 10 гривень. Краще покладіть більше, а здачу відправте собі на картку або на телефон (краще на картку, менше комісія). Нічого не станеться, якщо Ви відправите в Avon більше, гроші прийдуть на Ваш особистий рахунок і за наступне замовлення будете платити менше. Краще переплатіть, ніж залиште борг, з якого буде наростати пеня. А якщо борг вище 10 гривень, то наступне Ваше замовлення не буде опрацьовано (його приймуть, але в день обробки воно буде видалене).

   Не всі купюри термінал «хоче» приймати (або порушена її цілісність, або вона брудна). Часто повертає назад. Тоді просто вставляйте гроші іншою стороною або замініть на іншу купюру. На екрані Ви побачите суму, що вже оплачена, і скільки залишилося покласти грошей.

Навіщо треба зберігати чек

   Коли оплата буде виконана, то обов'язково візьміть чек, що ви оплатили через термінал Приватбанку. Збережіть його. У одного мого представника був випадок, коли вона неправильно ввела особистий рахунок. Ми зробили фото чека і відправили в компанію Avon разом зі спеціальною заявою. Через кілька днів гроші були переведені куди треба. Але навіть якщо Ви раптом втратили або не взяли чек, а гроші з якихось причин не дійшли в компанію, то зверніться до відділення банку, там Вам видадуть дублікат чека. Всі ми можемо помилятися, тому не бійтеся звернутися за допомогою.

   Будьте уважні при оплаті, вчасно сплачуйте свої замовлення. Ваш ліміт кредиту (сума, на яку можна зробити замовлення) буде збільшуватися, що добре при великих замовленнях. І тоді у Вас будуть повністю оброблені замовлення. Ваші клієнти будуть задоволені і будуть замовляти у Вас повторно.

   Зараз дуже строго з боржниками в компанії Avon, якщо немає оплати вчасно, то наростає велика пеня ... Потім справа може дійти до колекторської контори з конфіскацією майна. Ніколи не віддавайте товар у борг. Якщо хтось від чогось відмовився (передумав, не підійшло, брак ) — терміново телефонуйте до свого координатора для оформлення повернення. Краще повернути назад, ніж платити свої гроші. Тільки в Avon є цілий місяць для оформлення повернення. Про це буде інша стаття.

   Якщо виникнуть додаткові питання щодо оплати — телефонуйте до свого координатора або пишіть мені (мої контакти є вгорі в розділі «Контакти»).

Ось на сьогодні і все. Доброго дня Вам.

І до речі, якщо вам сподобалося, то цей огляди Avon Україна ВКонтакте теж є.

 

Аvon каталог листать, скачати

Avon каталог листать >>>

Avon завантажити >>>

Для мене дуже важливо, щоб мої читачі мали все необхідне!

З повагою ваша Наталія!

Що ви думаєте про цей журнал, напишіть в коментарях!!!

Оценить этот пост