Доброго дня, дорогі читачі мого блогу!

  Сьогодні стаття як зареєструватися в Ейвон представником та координатором.

В Ейвон зареєструватися представником та координатором. Як?

 - Хто такий представник компанії

 - Працювати з командою

 - Як правильно обрати наставника

 - Як зареєструватися

 - Ейвон Украина смотреть онлайн, скачать

  В наш час буквально на всіх підприємствах проходять масові скорочення. Не обминула ця доля і мою санстанцію, де я працювала до 2012 року (до декрету). Вже в декреті я зрозуміла, що на старій роботі немає ніяких перспектив. На той час я була зареєстрована в компанії Ейвон координатором і доволі таки непогані були результати моєї праці.

  Я почала вчитися працювати через інтернет, бо стандартні методи роботи компанії Ейвон (анкетування, проведення зустрічей) мені не підходили (з маленькою дитиною найкраще працювати в інтернеті). За кілька років я перепробувала різні методи пошуку новачків і розробила свою власну систему пошуку та навчання, якою ділюся зі своїми координаторами. Хто дуже хоче заробляти з нами гроші і працюватиме хоча б 2 години на день — за півроку — рік вийде на зарплату від 5 тисяч гривень за 3 тижні.

zmini

vpevneniystart

Хто такий представник компанії

  Хто ж такий представник компанії? Це людина, яка зареєстрована в компанії, отримує знижку на продукцію до 30% та подарунки. Також представника ще називають консультантом Ейвон. Можна зареєструватися тільки для себе, щоб замовляти зі знижкою та отримувати подарунки за виконання певних умов. За перше замовлення на 600 гривень ви отримаєте зі слідуючим замовленням аромат в подарунок.

uverstart

  Далі буде програма, розрахована на наступні 4 кампанії (каталоги), де також, роблячи замовлення від 600 гривень, ви будете отримувати подарунки (не забудьте разом із замовленням вказати код подарунка). А можна вже на цьому рівні досить непогано заробляти. Це вже може бути основною роботою. Не завжди з першого разу будуть великі замовлення. Але якщо працювати правильно, проходити навчання від свого координатора та від компанії, пробувати продукцію і пропонувати її знайомим — то досить скоро вже з'явиться відчутний дохід. Дуже класним є те, що у нас можна працювати, не вкладаючи власних коштів.

oksford

PRNP

  Який ще бізнес можна почати без стартового капіталу? Також цю роботу можна суміщати з іншою роботою. Ви працюєте тільки по вашому особистому графіку. І ви самі собі начальник. Для представників є програма Президентський клуб, переможці отримують ще й грошову винагороду та подарунки. А 30 найкращих представників України щороку запрошуються на грандіозне свято — Національну Конференцію Координаторів — Лідерів. Між ними розігрується автомобіль! Все проводиться чесно, на очах у тисячі людей. Дуже б хотілося, щоб і представники моєї групи отримували такі найвищі винагороди, завжди готова їм допомогти.

stanpredstavnikom

Працювати з командою

  Якщо ж ви бажаєте більше і розумієте, що працювати з командою однодумців веселіше і набагато продуктивніше — для вас є пропозиція стати партнером компанії (координатором). Що ж робить координатор? Займається пошуком, навчанням і розвитком представників і координаторів своєї структури. Зарплата координаторам виплачується 17 разів на рік (а для переможців програми Зоряний клуб — є ще 18 зарплата). Також постійно йдуть якісь додаткові програми, де заробляємо премії та подарунки (я недавно заробила премію 5 тисяч гривень, а взимку отримала кухонний комбайн в подарунок).

  Для новачків є програма Успішний старт, де за виконання зовсім простих умов нараховуються непогані премії на картку. Компанія сама платить податок та внески в пенсійний фонд — це якщо працювати по цивільно — правовому договору. Можна в подальшому реєструватися приватним підприємцем і самостійно сплачувати податки. Це вже буде вигідно, коли ви досягнете зарплати від 1500 гривень. Як я вже писала, всю роботу я веду в інтернеті у зручний для мене час. Всьому навчаю свою команду.

Якщо ви хочете заробляти гроші без відриву від сім'ї, у вільний час — ласкаво прошу у мою команду.

  Ви можете заповнити форму реєстрації в меню справа тут >> або написати мені в соцмережах чи на електронні пошту. Я відповім вам протягом доби.

Ви можете зареєструватися в будь-якого координатора компанії.

Як правильно обрати наставника

  Як же правильно обрати наставника? Від цієї людини залежить ваш успіх в майбутньому. По — перше, познайомтеся з вашим майбутнім наставником. Якщо людина привітна, детально вам розповідає про співпрацю, не ігнорує вами — то можна з нею співпрацювати. Якщо ви реєструєтеся через інтернет — дивіться, чий то сайт, бо були випадки, що люди реєструвалися невідомо у кого і про них просто забували. Їм ніхто не передзвонював і не вчив,що робити далі. Якщо знайшли людину в соцмережах, також дивіться, хто це, що ця людина пише на своїй сторінці і як вона з вами спілкується.

trebuetsakoordinator

  Врахуйте той фактор, що координаторами часто працюють мами маленьких діток, і якщо вам пообіцяли передзвонити і не передзвонили — просто нагадайте (я сама буває забуваю передзвонити комусь із представників, бо в день буває до 100 дзвінків від моєї команди, тому також прошу мені передзвонювати, нагадувати. Не часто, але все може бути).

Як зареєструватися

  Що потрібно для реєстрації? Як зареєструватися?

  Зараз ввели у нас безпаперову форму реєстрації, достатньо тільки продиктувати ваші паспортні дані координатору або заповнити форму реєстрації на сайті. Протягом доби вам прийде смс з вашим особистим рахунком. Координатор допоможе вам створити сторінку (ваш особистий он-лайн кабінет). Я сама роблю сторіночки для своєї команди, пароль можна завжди поміняти. Навчаю робити сторінки лише координаторів.

  На своїй сторіночці ви побачите багато інформації, з якою обов'яково ознайомтеся. Настройте он — лайн вітрину, через яку будете отримувати замовлення навіть від незнайомих людей. Все просто! Ви вже маєте особстий інтернет — магазин!

  Діліться он — лайн каталогом в соцмережах, відправляйте його електронною поштою, давайте зсилку на свою віртуальну вітрину. Також обов'язково показуйте друкований каталог своїм знайомим, бо замовлення зібрати легше не через інтернет. А от пошук новачків — то простіше здійснювати через інтернет.

  У мене вже досить непоганий стаж в компанії Ейвон (з 2002 року я представник, з 2008 — координатор, з 2012 — працюю в інтернеті), тому можу робити такі висновки. Всі методи пошуку клієнтів та представгників і координаторів я випробувала на собі і навчаю цьому свою команду.

Буду рада співпраці!

Ейвон Украина смотреть онлайн

Ейвон Украина смотреть онлайн >>

Ейвон Украина скачать >>

  Спасибі, що Ви з нами. З вами була Наталя Ісаєва, автор блогу https://avon-natali.in.ua. До нових зустрічей на сторінках блогу!

Оценить этот пост