Здрастуйте, дорогі читачі.

  Сьогодні для вас стаття на один із замих популярних запитів, а саме, як в Ейвон стати консультантом. Так, я вже не одну статтю писала про це. Але продовжую отримувати запитання.
От постараюся ще більш детально охопити цю тему.

Так як в Ейвон стати консультантом?

 - Реєстрація консультантом в компанії

 - Як розмістити замовлення

 - Де отримати замовлення

 - Де можна оплатити продукцію Ейвон

 - Каталог Ейвон 2016 україна дивитись онлайн листать, скачать

Реєстрація консультантом в компанії

686082973  Ви прийняли рішення стати консультантом (представником) Ейвон? От і добре. Зареєструватися можна в мою команду (просто заповніть форму в меню справа) або напишіть мені на електронну пошту чи в соціальних мережах. А можете зареєстуватися у вашого знайомого координатора. Вибирати вам.

  Головне, щоб ви потрапили в команду професіонала (нехай, навіть, починаючого), людини, яка вам допоможе в усьому розібратися та буде підтримувати ваш розвиток в подальшому. Не рекомендую реєструватися на сайтах, де не вказано навіть чий він. Бо часто до мене звертаються люди, які десь зареєструвалися, а ніхто їм навіть не передзвонив.

rtjhhdtgj  Я не тільки передзвонюю, а ще й висилаю каталог та маленький подарунок за реєстрацію (тим, кому висилаю каталоги новою поштою кладу ще кілька пробних зразків для початку роботи). Координатор має повне право потребувати ваш паспорт. Нічого страшного в цьому немає. Ви ж при поступанні на будь — яку роботу надаєте документи? Отож.

  Тут ви можете показати паспорт через скайп або зробити ксерокопію, написати на ній «ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ В ЕЙВОН» і спокйно відправити координатору по електронній пошті. Для чого це треба? Якщо ви будете розвивати бізнес разом з компанією Ейвон, то вам треба буде оформити картку на отримання зарплати. Якщо ж ви реєструєтеся тільки для себе, то у вас буде можливість працювати з відстрочкою платежу за продукцію до 10 днів.

  Самі розумієте, що ніхто вам просто так не дасть товар, не знаючи, хто ви. На пошті ви також отримуватимете продукцію з паспортом. Ну ось, нарешті ви отримали смс — привітання з реєстрацією в Ейвон. Далі ви створюєте на сайті Ейвон персональну сторінку. Я сама своїм представникам роблю сторіночки і пересилаю їм зсилки на вхід. При бажанні пароль можна змінити. Але у більшості випадків не міняють, бо буває хтось просить здати замовлення, бо немає інтернету чи ноутбука, або перевірити чи допомогти з реєстрацією новачка, якщо це координатор.

Стать представителем Эйвон в Беларуси  Далі ви збираєте замовлення. Ваш координатор вам допоможе це зробити, а також на вашій персональній сторіночці є навчання. 2 рази на тиждень компанія проводить вебінари для представників по пошуку клієнтів, макіяжу, догляду за шкірою, презентацію нового каталога та інші. Я своїм представникам висилаю зсилки на навчання в соцмережах. Також вам ця інформація буде приходити на електронну пошту.

Як розмістити замовлення

  Розмістити замовлення можна через інтернет зі своєї персональної сторінки або через смс. Зручніше через інтернет, так як ви бачите, що саме ви замовили, можна додати щось з інтернет — розпродажу. Також ви бачитимете нагадування про необхідність вказати код подарунку за виконаний рівень. Все дуже просто. На своїй сторіночці вибираєте «розмістити замовлення», далі «розпочати замовлення», тоді вводите коди і кількість товару у спеціальні поля, внизу зліва обираєте необхідну кількість каталогів і натискаєте «продовжити» справа внизу.

  Далі відкриється сторіночка з новинками наступного каталоа — демо — програма. Можна замовити будь — що з цього розділу, але звичайно не більше, ніж по 1 одиниці кожного. Знижці ця продукція не підлягає. Але рекомендую замовляти, ви та ваші клієнти одними з перших побачите та спробуєте цей товар і на наступний каталог ви вже отримаєте замовлення на ці продукти.

  Далі буде сторіночка з інтернет — розпродажем та найкращими пропозиціями каталогу. Якщо щось вам потрібно — додавайте до замовлення. Потім знову натискаєте продовжити, перевіряєте список товару, що ви замовили, проставляєте під переліком товару кількість клієнтів у спеціальне поле.

  Далі натискаєте «дивитися загальний», переглядаєте перелік товару та ціни по каталогу. На цьому кроці правильно відображаються ціни на спеціальні пропозиції (за умови придбання), бо на попередньому такий товар висвічується за повною вартістю. Внизу ставте «галочку» у поле, де ви погоджуєтеся з наданою інформацією та натискаєте «відправити замовлення у Ейвон».

  Буває, що ще висвічується оповіщення, де треба знову натиснути «відправити замовлення у Ейвон». В кінці буде написано, що замовлення отримано та його номер. От і все.

  А якщо ви здаєте замовлення через смс — повідомлення, то там набираємо: ZR — замовлення регулярне, далі № кампанії (наприклад, 08), далі особистий рахунок, далі кількість клієнтів, далі — код наступного каталогу, який звичайно ви можете побачити на останніх сторінках діючого каталога, далі кількість каталогів, далі код товару, кількість товару, код, кількість.

  Все розділяєте пробілами (ні кому, ні тире, ні крапок не ставте). Відправляйте на короткий номер 4111. Вартість смс — повідомлення — як на іншого оператора згідно вашого тарифного плану.

  Ви отримаєте смс від компанії Ейвон про те, що замовлення отримано. Якщо щось не так, зверніться до свого координатора або на гарячу лінію 0-800-50-50-80, яка працює з 9 до 21 години з понеділка по п'ятницю. Смс вигдядить так: ZR 08 12345678 7 12345 5 12123 1 23456 2 34567 3 87567 1 (це зразок).

Де отримати замовлення

  Замовлення буде опрацьоване згідно вашого графіка. По Україні у всіх різний графік. На телефон ви отримаєте смс — повідомлення із сумою, що вже потрібно буде оплатити. Доставляються замовлення Ейвон на відділення укрпошти та на офіси. Вам потрібно особисто з паспортом отримати перше замовлення. Вже в подальшому, починаючи з другого замовлення, отримувача можна змінити, це робиться на тому кроці,де проставляємо кількість клієнтів.

Де можна оплатити продукцію Ейвон

  Оплатити замовлення можна у відділеннях банків та терміналах. Компанія рекомендує слідуючі банки: Аваль, Приват, Ощадбанк (через Ощадбанк гроші будуть йти довше). Можна платити через Приват24 та зі своєї сторіночки з картки через сервіс Портмоне.

Для оплати потрібно знати:

  • прізвище,
  • ім'я,
  • по — батькові,
  • номер особистого рахунку представника,
  • сума до оплати (врахуйте комісію банку),
  • номер накладної та контрольний код.

  Вся ця інформація є у Вас на квитанції, що прийде із замовленням. Якщо раптом ви згубили квитанцію, то зверніться до свого координатора або на безкоштовну гарячу лінію 0-800-50-50-80. Оплатити замовлення потрібно протягом 10 робочих днів з дати накладної. Для грошей, що ви зібрали за замовлення, рекомендую виділити окреме місце в гаманці, не тратьте їх, поки не оплатите.

За несвоєчасну оплату нараховується пеня.

  Не віддавайте нікому товар без грошей! Завжди можна повернути товар, який у вас не забрав клієнт (різні випадки бувають), зверніться до свого координатора протягом 3 тижнів.

Каталог Ейвон 2016 україна дивитись онлайн листать

Дивитись онлайн листать каталог Ейвон 2016 >>

Скачать каталог Ейвон >>

  Ось коротко описала про реєстрацію і основні перші кроки нового представника Ейвон. Більше інформації читайте на моєму блозі. З вами була Наталя Ісаєва, автор блогу https://avon-natali.in.ua. До нових зустрічей на сторінках блогу!

З повагою, Наталія.

Оценить этот пост