Ти в декретній відпустці та хочеш заробляти? Ти студентка і хочеш мати свої кишенькові гроші додатково до стипендії? Ти хочеш більше приділяти уваги своїм дітям і одночасно мати стабільний дохід? Ти хочеш мати додатковий заробіток, але втомлюєшся на роботі та хочеш відпочити вдома? Тоді ця стаття саме для тебе!

А також представляю вашій увазі каталоги, програми минулі, теперішні, майбутні і все що потрібно в Ейвон «Все в одному»!

Ейвон реєстрація Україна або працюй та відпочивай вдома одночасно

 - Шукаєш роботу?

— Робота представника

— Робота координатора

— Працювати в компанії

— Скачати каталог

Шукаєш роботу?

2015-07-15-17-39-26-Skrinshot-ekranaВигідно та цікаво разом з Ейвон! Саме ця компанія надає роботу тим, хто прагне стати ще сильнішою, бути завжди в тренді та мати стабільний дохід, не виходячи з дому. Жити повним життям, не витрачати час на тягості в роботі, на завали та не бути завжди напруженою. Саме це гарантує тобі Ейвон! Обирай для себе, ким саме хочеш бути, і стартуй! Ейвон завжди допоможе тобі! Ти неодмінно станеш успішною і тепер тобі точно буде чим похвалитися перед своїми подружками.

Ейвон створює всі умови для тебе, щоб ти почувала себе, як риба у воді. До того ж, ти матимеш шалені знижки на продукцію від Ейвон Украина, ти зможеш із кампанії в кампанію заповнювати свої стелажі вдома новою косметикою, зможеш робити собі макіяж, як у салоні краси та будеш неодмінно привертати увагу до себе у колі друзів та знайомих.

А ще ти зможеш брати участь у різноманітних акціях та конкурсах, які систематично проводяться в компанії.

Погодься, це буде дуже цікаво та приємно, адже, я впевнена, саме ти зможеш стати переможцем і отримати чудові призи. До того ж, з кожним замовленням, ти зможеш отримувати подарунки, як представник компанії, просто виконуючи деякі умови у замовленні.

Робота представникам

oksfordЩо ж потрібно для того, щоб працювати в Ейвон? Все дуже просто! Потрібно лишень пройти онлайн реєстрацію на сайті Ейвон та дочекатися, поки тобі зателефонує координатор компанії. Або ж самій знайти для себе компетентного координатора. Де? В Інтернеті, в соціальних мережах, серед своїх знайомих. Координатор зареєструє тебе та надасть повну інформацію про те, як працювати в Ейвон.

Що ж, якщо вже ми доторкнулись до теми «Як працювати в Ейвон», давай саме про це і поговоримо. Працювати в Ейвон дуже легко, це ні в якому разі не буде тебе нагромаджувати роботою. Тобі потрібно обрати, ким саме ти хочеш буди: представником компанії або ж координатором.

Представник компанії Ейвон виконує наступні обов’язки. Тобі потрібно буде збирати замовлення серед твоїх друзів або знайомих, показувати їм каталоги та пробну продукцію, розповідати про косметику, заохочувати придбати товар саме у тебе. Після чого, ти оформлюєш замовлення на сайті. Через декілька днів твоє замовлення прийде до одного з відділень Укрпошти (що знаходиться поблизу твоєї домівки).

Замовлення потрібно буде розфасувати для кожного з твоїх клієнтів та віддати їм його. Зібравши оплату за продукцію, ти протягом тижня повинна будеш оплатити замовлення будь-яким зручним для тебе методом (як саме це зробити тобі пояснить твій координатор, або ж можна прочитати на сайті Ейвон). І це все.

becomerepТак як тобі, як представнику, надається знижка до 30%, різницю з того, що заплатили тобі, і що потрібно оплатити в банку, ти забираєш собі. Це і є твоя зарплатня. Ось така робота у представника компанії. Погодься, це дуже зручно (так як майже все відбувається онлайн) та вигідно (адже косметику для себе ти замовлятимеш по шаленій знижці).

Така робота не буде віднімати в тебе багато часу, і ти зможеш проводити час зі своїми дітьми, ходити з ними на прогулянки, бавитися, робити домашні завдання, займатися корисними справами. Тобто, робити будь що, що тобі заманеться. І при цьому заробляти гроші. В Ейвон так завжди: не ти працюєш на когось, а компанія працює на тебе і для тебе!

Робота координатора

mailserviceРобота координатора трішки відрізняється від роботи представника. Але разом з цим не займає набагато більше часу. Координатор має свою групу людей (представників), котрим допомагає у роботі, надсилає пробну продукцію, каталоги (якщо потрібно), відповідає на запитання, набирає команду професіоналів та сам з кожним днем стає все більшим професіоналом у косметичній справі.

До того ж тобі потрібно буде координувати роботу представників, тобто бути для них наставником! А саме головне – координатор має додаткову зарплатню! Твою роботу завжди буде оцінено та оплачено!

Працювати в Ейвон – це неперевершена насолода, адже ти можеш поїхати на море або в гори, до лісу або на озеро і одночасно працювати. Ти можеш бути вдома або на основній роботі, в інституті або в декретній відпустці, і при цьому мати хороший заробіток для себе коханої. І найважливіше для кожної жінки – це бути завжди в курсі подій в сфері моди та краси. Мати при собі новинки косметичної продукції. Випробовувати щось новеньке. Робити подарунки собі та своїм коханим.

Про якість продукції Ейвон відомо майже всьому світу, напевно тому вже стільки років Ейвон знаходиться в топі серед косметичних компаній, саме тому Ейвон так люблять і цінують жінки та чоловіки. Ейвон – це перш за все якість!

Працювати в компанії

Стать представителем Эйвон в БеларусиСаме тому працювати в компанії буде дуже просто. Ейвон із задоволенням купують, тому буде не важко поширювати цю продукцію, і тому я з впевненістю можу сказати, що працювати в компанії – одна насолода. Це зовсім не обтяжує, це тільки доставляє купу позитивних емоцій, які так потрібні нам в наш не легкий час.

І приємності на цьому не скінчуються! Ти можеш відвідувати навчання, де тобі допоможуть стати ще більше впевненою в собі, в своїх силах, допоможуть правильно будувати свою кар’єру в Ейвон. І все це онлайн! Тобто знову ж таки, тобі не потрібно буде залишати дім, щоб відвідати ці уроки, тобі не потрібно витрачати годину на дорогу в одну сторону, щоб дістатися семінару, і годину твого дорогоцінного часу, щоб повернутися додому.

Ні! Тепер все набагато простіше!

Потрібно лише увімкнути комп’ютер і зайти в Інтернет. Погодься, це дуже зручно. Ти повністю звільнена від тих тягарів, що вішають тобі на шию на звичайній роботі. Ти надана собі і дітям або коханому повністю! Хіба не цього ти прагнеш? Працюючи в Ейвон, ти можеш насолоджуватися життям на повну! Тому долучайся до цієї команди професіоналів, ти ніколи не пошкодуєш про це!

Скачати, листати каталог Ейвон

Листати каталог Ейвон >>

Скачати каталог Ейвон >>

От і все на сьогодні. До нових зустрічей! З вами була Наталя Ісаєва, автор блогу https://avon-natali.in.ua.

Оценить этот пост