Здрастуйте, дорогі мої друзі!

   Хочу познайомити Вас з системою реєстрації або як стати представителем в Эйвон і розповісти, як правильно зайти на свою персональну сторінку в Ейвон – Ваш особистий кабінет.

Отже, тема статті — «Эйвон стати представителем»

— Головне – хороший наставник

— Які дані потрібні і для чого

— Як увійти на свою сторінку

— Як зробити передоплату

— Подивитись онлайн, скачати

Как стать представителем через интернет   Можливо, у Вашому житті настав момент, коли Ви шукаєте основну або додаткову роботу, або Вас вже запросили співпрацювати з компанією Ейвон — і Ви приймаєте рішення стати консультантом Эйвон! Пізніше (буквально з наступного каталогу), Ви можете стати координатором і будувати свій власний бізнес з Ейвон.

Головне – хороший наставник

   Але для початку треба зареєструватися представником і зробити замовлення (не обов'язково щось купити для себе, на своєму замовленні Ви можете дуже добре заробляти гроші + отримувати подарунки). Багато чого залежить від Вашого координатора – адже він Вас буде навчати, розвивати, допомагати Вам.

   Я намагаюся бути весь час на зв'язку і допомагаю кожному координатору та представнику (якщо захочете приєднатися до моєї команди, то на головній сторінці блогу в розділі «Контакти» Ви знайдете мій номер – телефонуйте, або в меню праворуч вибираєте розділ «Стати консультантом», заповнюйте форму і чекайте від мене дзвіночка протягом доби).

Внимание! При самостоятельной регистрации на официальном сайте 80% будущих представителей совершают ошибки! Которые могут привести к запрету регистрации на 1 год!

   Або Ви можете зареєструватися у Вашого знайомого координатора. Ця людина повинна вміти сама здавати і оплачувати замовлення вчасно, бути чесною, бути на зв'язку.

   Але пам'ятайте, шановні діючі та майбутні консультанти, що координатор теж людина, у нього є сім'я, тому у вихідні дні і пізно ввечері я не рекомендую дзвонити йому (з мого досвіду — є представники, які регулярно телефонують з проханням допомогти здати замовлення після 22 — 23 години вечора, я укладаю спати дітей в такий час, та й відмовити людині незручно, почала відключати телефон на ніч).

Які дані потрібні і для чого

   Отже, координатора вибрали. Тепер треба дати йому дані для реєстрації. Зараз у нас ввели безпаперову реєстрацію (раніше обов'язково треба було відправляти договір в компанію і ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду).

   Координатор і зараз має повне право вимагати у Вас показати паспорт або щоб ви дали ксерокопію документів. Якщо Ви боїтеся – то напишіть на ксерокопії великими літерами «Для реєстрації в Ейвон».

   Якщо Ви познайомилися через інтернетможете показати паспорт через скайп або скинути фото документів електронною поштою. Навіщо це треба? Щоб провести правильну реєстрацію в Ейвон, щоб точно знати, що це Ви, а не хтось робить замовлення на свою подружку.

   Якщо координатор Вам довіряє, то він може просто попросити назвати прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, серію і номер паспорта, дату його видачі, ідентифікаційний код, адресу прописки та проживання, номер телефону і адресу електронної пошти.

   Якщо Ви дасте неправильні дані, то система реєстрацію не пропустить, так як в Ейвон є вся база даних. Реєстрацію проводить координатор особисто зі своєї персональної сторінки, перевіривши всі дані.

   Наша компанія дає можливість представникам працювати без передоплати, тому все так ретельно перевіряється. Якщо координатор буде вимагати показати паспорт, а Ви з якихось причин відмовляється це зробити, то Вас можуть поставити на передоплату. Якщо Вам дозволено працювати без коду, то у Вашому випадку треба обов'язково дати фотокопії 1 – ї, 2 –ї сторінки паспорта, прописки та фото сторінки, де є печатка, що Ви маєте право працювати без коду.

   Координатор заповнює спеціальну форму і відправляє в компанію. Реєструємо людей від 16 до 80 років, громадян України чи інших країн з видом на проживання в Україні.

   Якщо Вам від 16 до 18 років, то можна реєструватися тільки з дозволу батьків, а для цього мама або тато підписують спеціальний гарантійний лист, що їх дочка або син будуть оплачувати свої замовлення вчасно.

   Цей лист разом з ксерокопіями паспорта (1-а, 2-а сторінка паспорта, ідентифікаційний код, прописка) Вашими + одного з батьків координатор надсилає до компанії Ейвон. Я в таких випадках рекомендую реєструватися на маму чи сестру. Після реєстрації на Ваш телефон прийде Ваш особистий номер консультанта.

   Далі треба на сайті зробити сторінку і підписати електронний договір. Я звичайно сама створюю сторінки для своїх представників і пишу їм, як увійти на сайт. Пароль при бажанні можна змінити. Але мені довіряють. Паролі зазвичай міняють, тільки якщо 3 рази введуть неправильно.

Як увійти на свою сторінку

Эйвон стати представителем  Як увійти на свою сторінку Ейвон, у свій кабінет представника? Я коротко пишу своїм представникам так — www.avon.ua - Головна — продукція Ейвон — сторінка представника (праворуч угорі), Стати консультантом Эйвонтоді внизу зліва — перейти на сайт для представника — авторизований вхід — вводимо особистий рахунок і пароль. Далі пишу їм особистий рахунок і пароль.

Як зробити передоплату

   Як зробити передоплату? За кілька днів до розміщення замовлення через інтернет (Приват 24) або термінал. Знайти в меню «поповнити Ейвон», ввести свій особистий рахунок, контрольний код 900 (однаковий для всіх) та номер накладної за датою народження – попереду 0, потім число, місяць і рік народження (наприклад, якщо Ви народилися 12 травня 1978 року, то вводимо 012051978 — виходить 9 цифр).

   І оплачуєте. Краще покласти всю суму повністю, а Ви заберете знижку з наступним замовленням. Так можна платити за Ейвон завжди, коли немає платіжки під рукою. Я сама так оплачую замовлення.

   Якщо Ви зробили замовлення через інтернет, то тут же на своїй сторінці, Ви можете відразу і оплатити його. Вибираємо в меню «Мої замовлення» підпункт «мої замовлення».

   Натискаємо на банер «Оплата картками», натискаємо «далі», вводимо суму, потім вводимо 16 цифр з картки та термін її дії, також 3 останні цифри за зворотній стороні картки – і натискаємо «оплатити». Перед Вами з'явитися вікно, де буде зазначено, скільки до оплати з комісією (від 0,5 до 2 % залежно від якогось банку картка, у мене зарплатна від банку Аваль – знімає 1%).

   Погоджуєтесь і проводите оплату. Зверху справа Ви побачите напис , чи пройшла оплата. Якщо все нормально — чекайте на наступний день смс про те, що замовлення оброблене.

   Ось коротко і все, що я хотіла сказати. Будуть питання — пишіть внизу в коментарі. До нових зустрічей!

Подивитись онлайн, скачати

Каталоги Ейвон 2016 Україна дивитись онлайн >>>

Каталоги Ейвон 2016 скачати >>>

Для мене дуже важливо, щоб мої читачі мали все необхідне!

   Що ви думаєте про цей каталог, напишіть в коментаряХ!!!

Оценить этот пост