Історія компанії Avon

З початку створення і до сьогоднішніх днів

 

Девід МакКонел

Девід МакКонел

    Історія компанії Avon почалася в 1886 році. Тоді 28-річний комівояжер Девід МакКонел, продаючи книги, дарував своїм клієнткам подарунки — парфуми. Заповзятливий молодий чоловік звернув увагу на те, що часто його клієнток цікавили не книги, а флакончик парфумів. Це надихнуло підприємця на виробництво своїх власних ароматів. Так була створена Каліфорнійська Парфумерна Компанія. Перша лінійка продукції становила 5 ароматів: біла троянда, гіацинт, фіалка, конвалія, геліотроп.

miss-albi-pervyiy-agent-avon    Першим та єдиним, протягом 6 місяців торговим представником компанії була Міс Албі. З архівних записів відомо, що у сімейства Албі досить гостро стояло фінансове питання. Періодично їм направлялися повідомлення про борги по оплаті житла.А завдяки роботі агентом Каліфорнійської парфумерної компанії міс Албі отримала можливість вносити свій внесок у сімейний бюджет. Саме цій жінці належить унікальна ідея поширення продукції шляхом прямих продажів. Жінки добре розуміють потреби один одного, тому стануть прекрасними торговими агентами. Цікава робота, можливість реалізувати себе і при цьому заробляти гроші — це стало неймовірною можливістю для жінок того часу. У 19 столітті існувала дискримінація по відношенню до жінок — для них не існувало гідної роботи і, отже, гідного заробітку. Тому можливість, яку пропонувала компанія California Perfume, стала воістину фантастичною. Компанія мала успіх і стрімко розвивалася.

katalog-avon-1935-god

Каталог AVON 1935

    У 1897 році з'являється перша косметична лабораторія у місті Сафферн. А в 1939 році California Perfume Company було офіційно перейменована на відому нині всьому світу — Avon, Avon .Логотип Avon став з'являтися поряд з логотипом CPC починаючи з 1928 року. Вибір такої назви приписують великої любові МакКоннела до творчості Шекспіра. Побувавши в рідному місті письменника Stratford on Avon (Стредфорд-на-Ейвоні), МакКоннел вирішив назвати компанію в його честь.

Почетный посол AVON

Почетный посол AVON

     На сьогоднішній день Avon представляє собою величезний концерн. Представництва компанії знаходяться в 150 країнах світу. Виробничі підприємства компанії розташовані в Канаді, США, Великобританії, Італії, Німеччині, Аргентині, Польщі та Росії. Ейвон має власну дослідницьку лабораторію, де фахівцями і вченими ведуться роботи в області біохімії, фармакології, бактеріології та складання рецептур. Кожен рік в лабораторії Ейвон розробляються близько тисячі нових продуктів, багато з яких є інноваційними відкриттями в косметології. Такий підхід дозволяє компанії бути в авангарді косметичної галузі. При цьому поєднання високої якості і бюджетної ціни роблять продукцію Avon надзвичайно популярною серед жінок по всьому світу.

    Ейвон співпрацює з відомими голлівудськими зірками.З компанією Ейвон співпрацюють такі відомі актори та співаки як Різ Візерспун, Міла Йовович, Сальма Хайек, Валерія, Єлизавета Боярська, Віра Брежнєва, а також модельєри і дизайнери зі світовими іменами — Крістіан Лакруа, Емануель Унгаро, Ерве Леже.

    У 1989 році компанія Ейвон відмовилася від випробувань своєї продукції на тваринах.

    Компанія Ейвон відома своїми громадськими та соціальними ініціативами, слідуючи філософії її засновника: «Бути в повній мірі соціально відповідальними, піклуючись про добробут суспільства і захисту навколишнього середовища».

    З 1955 року функціонує благодійний Фонд Avon, на основі якого проводяться широкомасштабні соціальні, суспільні та екологічні програми:

  • Разом проти раку грудей — стартувала в Україні в 2001 році.
  • Скажімо НІ домашньому насильству — діє в Україні з 2009 року.
  • Hello Green Tomorrow відновлення тропічних лісів, званих «легенями Землі» — запущена в 2010 році в більш ніж 50 країнах світу, в тому числі в Україні.

 

 

Оценить этот пост