Доброго дня, дорогі мої друзі! Сьогодні розглянемо Авон каталог онлайн совершенно бесплатно. А саме найбільш цікаві пропозиції каталогу 13. Хочу, щоб ви звернули увагу на те, що компанія Ейвон підготувала нам в першому осінньому каталозі.

Дивитись онлайн, листать ви зможете по ссилке внизу статті.

Подивимось Авон каталог онлайн? А ще про спеціальні осінні пропозицій від Авон та до 130-річчя компанії

 - Сюрприз для тебе в честь 130-річчя компанії Ейвон

— Пропозиції на аромати

— Серія Ейвон clearskin

— Приємно здивувала лінія Ейвон care

— Суперціна на джегінси та сумочку

— Авон каталоги онлайн

Тринадцятий каталог Ейвон Україна – це низка нових товарів та унікальних пропозицій для тебе. Тож, давай поговоримо про найцікавіші пропозиції тринадцятого каталогу 2016 року.

Сюрприз для тебе в честь 130-річчя компанії Ейвон

Каталог Эйвон 13 2106Ейвон святкує 130 років, тож за кожні витрачені 130 гривень на продукцію зі сторінок 2-5 та 12-23 тринадцятого каталогу Ейвон Україна ти отримаєш гарантований подарунок-сюрприз за 9,99 гривень. Що це буде? Секрет. Ейвон любить радувати та дивувати своїх клієнтів, тож замовляй та чекай на подарунок, і він неодмінно порадує тебе! Для замовлення подарунку-сюрпризу не забудь в замовленні вказати код 77777.

Одна з найвигідніших пропозицій у компанії Ейвон – це пропозиція придбати два подібних товари за дуже зниженою ціною. Саме про це ми і поговоримо в першу чергу.

Пропозиції на аромати

24.08Тож, Ейвон пропонує тобі придбати один із неперевершених ароматів зі сторінок 32-33 за 199 гривень, а два аромати з цих сторінок за 350 гривень! Класна економія, чи не так? Які саме аромати пропонують? Це вишукані парфумні води: Rare Amethyst, Rare Pearls, Incandessence Flame, Far Away, Ейвон Femme та Uitra Sexy. Що ж, тепер ти переконалася, що це чудова пропозиція? Тоді пропоную тобі придбати ці чудові аромати для себе або своїх рідних.

Точно така ж пропозиція діє і на чоловічі аромати. А саме Black Suede Touch, Ейвон Aqua, Intense Aqua, Ейвон Exploration, Mesmerize, Mesmerize Black, та Black Suede Sport. А також ти можеш придбати один із чоловічих ароматів зі сторінки 54-55 каталогу Ейвон Україна за 149 гривень, або ж два за 230 гривень. До цієї пропозиції відносяться аромати Individual Blue, Individual Blue Casual, Just Play, Ейвон Quantium, Musk Marine та Aspire Man.

Серія Ейвон clearskin

26.08Продукцію Ейвон clearskin ти також цього разу можеш придбати за вигідною пропозицією. Подробиці знаходяться на сторінках 158-159 каталогу 13 Ейвон Україна. В двох словах: ти можеш купити один із продуктів Ейвон clearskin за 49,99 або ж два за 69 гривень. А так як Ейвон clearskin – неперевершена продукція для шкіри обличчя і вона просто необхідна кожній жінці, то це просто унікальна пропозиція, від якої неможливо відмовитись!

Також подібна пропозиція розповсюдилась і на продукцію Ейвон senses, Foot Works та Ейвон naturals, більш детально ти можеш роздивитися продукцію на сторінках 208-215 каталогу 13 Ейвон Україна. Один із цих продуктів тобі пропонують придбати за 39,99, а два всього за 65 гривень. А також із цілого ряду найулюбленіших пін для ванни ти можеш вибрати одну за 59,99, або дві за 85 гривень.

Якщо ти вже скористалася якоюсь із вищенаведених пропозицій, то можеш вважати, що вже виконала умову для наступних декількох пропозицій, які дійсні при замовленні будь-якого продукту з каталогу. Тож, в тринадцятому каталозі Ейвон Україна ти можеш придбати нові рум’яна лінії LUXE лише за 149 гривень. Це в той час, коли їх повна вартість – 300 гривень. Економія в 50%! Завдяки цьому продукту ти зможеш зробити собі розкішний макіяж, адже легка структура рум’ян дозволяє створити ніжний світлий рум’янець, а ще вони рівно наносяться, надаючи шкірі сяйва.

Також, за умови придбання будь-якого продукту із каталогу 13 Ейвон Україна, ти автоматично маєш змогу купити своїй дитині неймовірно цікавий набір «Веселі цифри», який призначений для купання, всього за 99 гривень. Тож тепер в ванній ви будете грати навчаючись.

Приємно здивувала лінія Ейвон care

196.08Це лінія різноманітних кремів для рук, ти можеш підібрати саме той, що підходить тільки тобі і твоїй шкірі. А в новому каталозі на цю лінію є ще й дивовижна знижка 55%. Тож, якщо ти вже замовила щось у 13 кампанії, крем для рук Ейвон care обійдеться тобі всього лише в 21,99.

А тепер поговоримо про неймовірний аромат від Ейвон ALPHA для неї та для нього. Це новинка 13 кампанії, і до неї одразу ж приєдналася спеціальна пропозиція. Можна придбати не тільки чудову вишукану парфумну воду, а й лосьйон для тіла. Якщо ти захочеш придбати і те, і інше, тоді для тебе буде дійсна знижка в 45%, і лосьйон обійдеться в 35 гривень 99 копійок. Поміркуй, як це вигідно, а ще й дуже зручно, адже аромати на твоєму тілі не будуть змішуватись, і перебивати один одного. Один аромат – неймовірний і тільки для тебе!

Якщо ти вже замовила будь-який засіб лінії Anew зі сторінок 74-83 каталогу 13 Ейвон Україна, тоді можеш придбати крем для рук Ейвон Planet Spa «Райське зволоження» або Ейвон Planet Spa «Скарби пустелі» лише за 29,99 гривень. Тож одним махом ти можеш отримати два супер-якісних продукти від Ейвон!

А от Ейвон nutraeffects пропонує тобі придбати будь-яку продукцію своєї лінії зі сторінок 84-91 тринадцятого каталогу, і отримати можливість купити пінку для вмивання Ейвон nutraeffects «Очищення» зі знижкою у 60%, заплативши лише 49,99 гривень.

Також подібна пропозиція розповсюджується на декоративну косметику в 13 каталозі Ейвон Україна зі сторінок 108-125. Придбавши продукцію з цих сторінок, ти зможеш купити неперевершену пудру-кульки з корегуючим ефектом «Ідеальний відтінок» лише за 79,99. Така пудра приховає почервоніння на обличчі та жовтизну, приховає темні кола під очима, вирівняє темні поля та надасть сяйва твоєму чарівному обличчю. Це саме те, що треба для ідеального макіяжу.

А якщо ти вже вибрала собі шампунь від Ейвон naturals, тоді можеш купити гребінець для волосся за 29,99 гривень. Він стане тобі у нагоді за будь-яких обставин. А ще він зручний, і його легко взяти з собою.

Суперціна на джегінси та сумочку

186.08Якщо ти вже зробила замовлення в 13 кампанії на суму 59,99 гривень, тоді наступні пропозиції саме для тебе. Джегінси високої якості з утягуючим ефектом ти тепер зможеш купити лише за 469 гривень. Жіночу сумочку «Ліа» синього або бордового кольору тобі пропонують купити за 299 гривень. Це неймовірна ціна, адже ти отримуєш якісну стильну сумочку, котра підійде саме тобі! Також ти можеш замовити парфумну воду Ейвон Prima, Incandessence, Perceive або ж Ейвон Femme лише за 99 гривень.

Роби вибір, замовляй і будь щасливою від чудових покупок та вигідних цін. А Ейвон тобі в цьому допоможе!

Авон каталоги онлайн

Авон каталоги онлайн >>

Авон каталоги скачать >>

З вами була Наталя Ісаєва, автор блогу https://avon-natali.in.ua. До нових зустрічей на сторінках блогу! До нових зустрічей 🙂

Оценить этот пост